Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor már nem tekint rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor már nem tekint rám barátként?

Figyelt kérdés

14/l vagyok..És az a helyzet hogy van..illetve volt egy nagyon jó fiu barátom..

Már első óta együütt voltunk éjjel nappal,szinte mindennap vagy ő lógott nálunk vagy én náluk..

És volt egy olyan időszaka 5.ben hogy nem állt szóba velem.Megbeszéltük és megint nagyon nagyon jóba lettünk.Többször is szeretett volna járni velem.De mindig visszautasítottam meg én csak barátként tekintettem rá.Tulajdonképpen ha megkérdezték hogy ki a legjobb barátom/barátnőm,mindig őt mondtam.Aztán ősszel elkezdtem járni vkivel és nem állt szóba velem.Mikor ejtettem megint nagyon együtt voltunk.És megint volt egy pasim és akkor megint nem állt szóba velem.És utána egy csaj teccett neki és mostmár nincs pasim és mégis ha suliba hozzászólok feltűnően elmegy onnan.Megkérdeztem mi baja azt mondja semmi.Már haza sem kísér(egy utcában lakunk és a házunk pont utba esik neki).És msnen ha ráírok lelép vagy letilt..Nem tudom hogy mi a baj..Már nem tekint akkor rám barátként??:-/


2010. ápr. 12. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nemveszed észre? (bocs ha kemény vagyok de már kb ez a 4. hasonló kérdés ma) Belédzúgodt, elutasítottad. Utánna bepasiztál. Megharagudott mert úgyérezte hogy "megcsaltad". Szakítottatok. Utánna haverok lettettek újra. Megint jött egy srác. Gondolom megelégelte és szerzett magának a barátnöt. És szerintem csak azért lép le fojton MSN-röl mert még mindig beléd van, cask nemakarja hogy tudd. Szerintem Kérdezd meg öt hogy mi a baja. ha aztmondja semmi akkor kérdezd meg hogy mérnem kisér haza meg ilyenek. Kiváncsi leszek rá mifog hazudni! XD


UI.: Bocs ha kemény voltam!

2010. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megkérdezem azt mondja semmi baja sincsen.sőt ha msnen is ha szóba hozom a témát egyszerűen lelép.meg ha élőbe hozom fel a témát akkor meg azt mondja hogy siet haza.mennek győrbe..ez azért már elééggé feltűnő!
2010. ápr. 25. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeret ba**od, Szeret. SZERET. SzErEt. Hogy írjam még le, ahogy az első hozzászóló nem írta le? Ha van egy kis szerencséd, akkor lehet, hogy ki is ábrándult belőled, magyarul elba**tad...


Ez egy példa arra, hogy miért nincs önbizalmuk a fiúknak/férfiaknak.. Szerintem.

2010. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól leírta :)
2010. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsö válaszoló vagyok! Köszi utolsú! XD Am a másodiknak is igaza van XD
2010. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!