Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kértem a páromat, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértem a páromat, hogy legyen több szex. Mire vélhetem a reakcióját?

Figyelt kérdés

Elég ritkán van szex az utóbbi időben. Heti 1 ha összejön, néha annyi sem.

Azonkívül én csinálom neki (orál), mert szeretem ha gyakrabban kielégül heti 1-nél azért...

2 napja pont volt szex.

Szóltam neki ma hogy lehetne több heti 1-nél mivel fiatalok vagyunk. Aztan mondta hogy 2 napja volt szex, mit elégedetlenkedek és megsértődött, azt mondta ez nem megy (a kapcsolat) és megbántódott.

Én csak szépen meg akartam beszélni és ennyi...

Nem értem, nem rossz dolgot kértem. És nem is rossz stílusban tálaltam.

Miért nem hajlandó több alkalomra?

L


2016. jún. 15. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a baj hogy ha ezen megsértődött és nem is beszélt róla hogy mi az oka, ami mondjuk bármi lehet, stessz, meló stb akkor valami nem teljesen klappol.


Próbálj vele beszélni róla, de ha erre az a reakciója hogy nem megy neki, ahogy írod a kapcsolat, akkor nem akar veled lenni sehogy. Max nem mer változtatni.


Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

2016. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

24-25 évesek vagyunk.

4 éve együtt

2016. jún. 15. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Szokott lenni másnál is, hogy hullámvölgybe kerül. Mindig ennyire ritka volt, eleinte is. Ha hirtelen nagy a változás, akkor annak oka van, általában lelki, de hallottam már olyanról is hogy a férfihormon lecsökkent. Beszéld meg vele, vagy legyél kicsit odafigyelőbb a dolgaira, milyen a munkahelye, van-e valaki uj ismeretség a közelében. Szeretne-e lazitani, elmenni nyaralni stb. és persze beszéld meg vele, de ne vádaskodj.
2016. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pedig ezt muszáj megbeszélnetek. Mert lehet munka, stressz is, de az is lehet, hogy már nem vonzódik úgy hozzád, mint az elején. Vagy ne adj isten másik nő van a dologban. Sajnos bármelyik előfordulhat.
2016. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vádaskodtam, hiszen azzal csak rátennék egy lapáttal.

Szépen kedvesen közöltem vele a kérésem.

Sajnos ez van.

2016. jún. 15. 10:27
 6/13 anonim válasza:
őőő azt kell mondjam, jó eseélyel valaki más tetszik neki. vagy van valakije :/ f26
2016. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 évesen jutott ide a kapcsolat 4 év után. Nem igényelte, pedig szép alakom volt, szexi fehérneműket vetettem be, lelkes voltam, én is próbáltam kielégíteni az igényeit, kb. mindenre hajlandó lettem volna az ágyban. De semmi. Feladtam, mert sok más problémánk is volt. Egyszerűen ki se mozdult a lakásból, odamentem felkínáltam a testemet és így se kellett neki. Elhidegült tőlem én viszont szerettem. Csakhát egyedül kevés voltam ehhez.
2016. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt a heti egyet te vagy ő kezdeményezi? Egyébként hanyagold az orált egy darabig, és meglátod, ez okoz-e változást az étvágyában.

Persze, neki az orál kényelmes kielégülés. A szex meg "meló", elvégre meg kell dolgoznia a saját és a te kielégülésedért is.

2016. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Milyen édesek vagytok kérdező és heteske! :D


Majd lesz olyan pasi aki értékel titeket évek múltán is!

2016. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami fizikai/egészségügyi problémája van, csak nem mer segítséget kérni, és beszélni róla? Lehet, hogy nehezen megy neki.
2016. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!