Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg a bűntuda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabaduljak meg a bűntudattól?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem az unokatestvéremmel. A részletek nem fontosak. Mindketten felnőttek vagyunk. Ő 18/F, én 21/L. Azóta egy szánalmas parasztnak érzem magam! Szégyenlem, amit tettem. Együtt tanultunk. Én a vizsgáimra, ő az érettségire, és én kezdeményeztem.

Hogy szabaduljak meg ettől a rohadt érzéstől?


2016. jún. 15. 15:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Már ne haragudj, de szerintem sehogy. Ezzel kell leélned az életed. Megtetted, megtetted, ez van. Fogadd el.
2016. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Nőként van sejtésem arról, hogy min mész most keresztül. Hát ez tényleg nem könnyű dolog, de szerintem kérdezd meg az unokatesódat, hogy ő hogyan érez. Ha megsértve, megalázva érzi magát, akkor kérj tőle bocsánatot.

(Figyelmeztetés: a fiúk ezt nem mondják ki szavakkal. A non-verbális jeleket nézd!)

2016. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
A bűntudattól megszabadulni nem igen tudsz, fogadd el a tényt, hogy megtörtént és többet ne csinálj ilyet. Tapasztalatból mondom, hogy próbálj ezen túllépni és a gondolataidat más irányba terelni, mert ha ezen fogsz rágódni, akkor belefogsz bolondulni.
2016. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy. Ez nem olyan dolog hogy egyszerüen csak elfordulsz havaz utcán szembejön, mivel rokonod. Majd az idö múlásával megoldódik. De addig is tudd nagyon ciki!!
2016. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Probálj tul lepni rajta megbeszelni hogy ilyet tobbet nem csinálsz és probald elfelejteni.. Annyi meg remelem annyi eszed volt hogy védekeztettek..
2016. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Értelmetlen ezen rágódni. Megtörtént, nem bűn, pláne, ha kölcsönös jó érzést okozott.
2016. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Amit a 2-es ír, az nagyon jó. Én is nő vagyok, én is azt mondom, hogy unokatesóddal beszéld meg, és próbáljatok meg inkább nevetni az egészen. Bűntudatot fölösleges emiatt táplálnod magadban. Jó volt, élveztétek, tekintsetek rá kalandként/tanulságként. Családban senkinek ne mondjátok még véletlenül se!!!!

29N

2016. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
fekudj le velunk is, és elfelejted az előzőt.
2016. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

mindenképpen beszélj vele kettesben.amíg még frissek az események.

beszéljétek meg,hogy ez maradjon köztetek és hogy próbáljátok meg elfelejteni. mert tényleg baromi kínos lesz így a családi összejöveteleken. ráadásul a környezeteteknek is fel fog tűnni,hogyha eddig jóban voltatok és ezután kerültiek egymást. felnőttek módjára beszéljétek meg és lépjetek túl rajta.és tényleg maradjon köztetek, elég kínos lenne a családban ha kiderülne.

amúgy ne érezd magad rosszul, ő is benne volt. te is gondolom azért kezdeményeztél mert adott jeleket korábban. szóval kettőtök sara,ne edd magad egyedül.

2016. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Én fel se tudom fogni, hogy van eszed dugni egy rokonnal? Szerintem ez undorító. Vagy én gondolom rosszul?

19L

2016. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!