Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szabaduljak meg a bűntuda...

Hogy szabaduljak meg a bűntudattól?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem az unokatestvéremmel. A részletek nem fontosak. Mindketten felnőttek vagyunk. Ő 18/F, én 21/L. Azóta egy szánalmas parasztnak érzem magam! Szégyenlem, amit tettem. Együtt tanultunk. Én a vizsgáimra, ő az érettségire, és én kezdeményeztem.

Hogy szabaduljak meg ettől a rohadt érzéstől?


2016. jún. 15. 14:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem a Szexualitások témakörben tettem fel, ezért kérem, hogy a TROLLOK KÍMÉLJENEK!!!
2016. jún. 15. 14:03
 2/7 anonim válasza:

Talán kezdhetnéd ott, hogy megkérdezed: ő mag ahogy érez?

Nőként meg tudom érteni, hogy bűntudattal jár, de nem biztos, hogy az unokatestvéred is bűnös dolognak élte meg.

Talán te voltál neki az első.

Szóval kérdezed meg, hogy ő hogyan gondol minderre, és majd a vizsgák után térjetek vissza a témára.

2016. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta, beszéljétek meg.

Egyébként valamilyen fokú szexuális érintkezés unokatestvéreknél, sőt néha testvéreknél(!) gyakoribb, mint gondolnád, főleg gyerekkorban. Ez is egy olyan dolog, ami persze rohadt ciki, senki nem beszél róla, ezért mindenki, akivel ilyesmi történik, azt hiszi, hogy ő az egyetlen.

2016. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért a testvér és az unokatestvér messze nem ugyanaz!
2016. jún. 15. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért a részletek elég fontosak. Hanyad fokú?
2016. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Talintulli: Ez most komoly???? Mire hivatkozol? pszichológiai esettanulmányokra, vagy az ecchi animékra?
2016. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nos, mi történt azóta?

Fejlemények?

2016. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!