Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők sosem fognak komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sosem fognak komolyan venni egy nem hétköznapi gondolkodású fiút? Aki szerint pl. a Hold egy mesterséges földönkívüli bázis

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 09:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi rá az esély.
2016. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
96%
A Holdat folyamatosan figyelik. Elvileg voltunk is ott. Egy nagy golyó, porral, sziklával a felszínén. Semmit nem tudunk róla, de az biztos, hogy nincs ott semmi. Mesterséges földönkívüli bázis meg aztán végképp nincs.
2016. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Annak elég nagy a valószínűsége, hogy belül üreges a Hold...hisz az átlagos sűrűsége 3,3 g/köbcenti környékén mozog ami kb. megfelel a földi litoszféra sűrűségének. Nagyobb sűrűségű, fémekből álló magja nem igazán van, mert a Földnek ezzel együtt 5,5 g/köbcenti a sűrűsége. Szóval van egy általunk is látható, vékony külső kérge és belül ki tudja mi. Ha pedig nincs fémes magja, akkor sanszos, hogy mesterséges eredetű, hisz egy kőzetbolygónak/holdnak mindenképpen lennie kellene...az is elég hihetetlen nekem, hogy a Naprendszer harmadik legnagyobb holdja a Földé, ekkora gravitációval képtelenség befogni, ha meg a testéből szakadt volna ki, a Föld eredeti mérete túl nagy lenne kőzetbolygóhoz mérten, az atmoszféra elillant volna.

Szerintem 99%, hogy belül üreges és idegen lények irányítják, talán a földi életre is elég nagy hatással vannak.

2016. jún. 1. 09:22
 4/52 anonim ***** válasza:
98%

Ha találsz olyan csajt, aki hisz még a húsvéti nyusziban, a télapóban, és az igaz szerelem erejében, akkor lehetséges.

De ne felejtsd el időben tisztázni, hogy a kisbabákat nem a gólya hozza, és nem a káposztaföldön találják, még akkor is, ha egy világ omlik össze benne.

2016. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem felejtsd el az ilyen szabályokat, hogy nem lehet ilyen, nem lehet olyan. Ha a világűrről beszélsz, csak feltételes módban tedd, mert amit eddig tudunk, az nagyon kevés, főleg, hogy még azok sem tények, csak elméletek. Ha úgy tetszik, találgatások sorozata maroknyi ismerettel.

Lehet hogy üreges, lehet hogy nincs magja... de az is lehet hogy egy tömör égitest, mag nélkül. Elvileg idősebb mint a Föld, de akárhonnan idekerülhetett.

Ha azt veszed alapul, hogy a víz is arra folyik amerre utat tör magának, akkor elég valószínű, hogy a Hold is ugyanígy került ide, és végül beállt a tökéletes egyensúly, ezért kering pont körülöttünk.

2016. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Igen, ezen már én is elgondolkodtam, hogy teljesen tömör, nehezebb elemekből pl. fémekből álló mag nélkül. De én bevallom az ELTE egyetemi laborban vizsgáltam Hold kőzeteket és tartalmaztak fémes alkotórészeket pl.: titán, vanádium, nikkel, vas különböző vegyületek formájában. Nos ha ezek természetes eredetűek lennének, szerintem nem lenne szabad a felszínen lenniük (hisz a kezdetleges, megolvadt állapotban differenciáció zajlik le), kivéve ha vulkanikus tevékenység során törtek a felszínre, de akkor pedig lennie kellene egy nagyobb sűrűségű résznek ahonnan származnak. Szóval elég paradoxon nekem az egész.
2016. jún. 1. 09:40
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
A "nem hétköznapi gondolkodásu" sok mindent jelenthet. Lehet pozitivum is. Amit példának hoztál fel az inkább visszamaradott fejlettségre utal. Negativ!!!
2016. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 Noblesse Oblige ***** válasza:
58%
Szerintem egy nyitott gondolkodású lánnyal élveznétek egymás társaságát! Olyannal, aki jó vitapartner lenne, akit szintén foglalkoztatnak a te kérdéseid!
2016. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Amúgy én nem hurrognám le a kérdezőt, mert nem az az ezos fajta, aki megcsípet egy olyan összeesküvés elméletet, ami megragadta a fantáziáját és ebben hisz mától, mert hinni akar!

Ő vizsgálódott, kutatott a témában, erre a következtetésre jutott (ami szerintem számára is még kérdőjelben van) és továbbra is gondolkodik az elmélete helyességén. Megérteni akarja a dolgokat nem csak elméleteket elfogadni!


És ez különbözteti meg az az ezoterikus mókusokat a gondolkodó emberektől! Ha ő a vizsgálatai alapján erre a következtetésre jutott (ami nem bizonyított), az miért akkora gond? Miért elítélendő?


Galilei is anno távcsövét az ég felé fordította, és a dogmatikus A Föld lapos és minden a Föld körül forog elméletet cáfolta, szembe ment vele, és az inkvizíció ezért tanai visszavonására kényszerítette! Mára pedig még az óvódások sem hiszik már el, hogy a Föld lapos lenne!

Tehát hogy valakinek van egy elmélete, még akkor is ha az első hallásra égbekiáltó baromság, attól nem biztos, hogy nem igaz, vagy nem lehet igazságtartalma!

2016. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jó, ha nyitott valaki...és nem csak a tudomány aktuális álláspontját képes agyilag felfogni, hiszen mióta világ a világ már millió dologról bebizonyosodott, hogy baromira nem úgy vannak, mint ahogyan azt gondoltuk, mondták. Ez eddig oké. De azért nem szabad átesni a ló túlsó oldalára sem...mert sok baromság kering a világban...szóval soha nem tudhatjuk melyik az igaz valójában!
2016. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!