Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen más is megsértődött volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen más is megsértődött volna?

Figyelt kérdés

Mai napig nem tudom mit rosszat mondtam, ez egy egyszerű poén volt, senki nem vette komolyan.

Szóval egyik barátnőm mondta, hogy "vigyél jogsit, különben megb sznak a rendőrök". És akkor erre mondtam viccből, hogy "hú, akkor nem viszek".

És nem tudom miért, de a barátomnak ez annyira nem tetszett, hogy teljesen megsértődött, hogy én mekkora egy r banc vagyok, ő talán nem elég jó már?? (ezt már négyszemközt mondta) És akkor magyarázkodhattam egy ilyen semmiség miatt, hogy csak poénból mondtam, nem gondoltam komolyan. De ő meg annyira a szívére vette, hogy egész este be volt sértődve.

Most ezzel mégis mi rosszat mondtam? Más is megsértődött volna?


2016. jún. 16. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Én poénra venném.
2016. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Vérmérséklet kérdése, hogy ki hogyan fogja fel.

Csak a saját magam nevében tudok nyilatkozni: ha a párod lennék, akkor rosszul esett volna a dolog.

De a kevésbé érzékenyek valószínűleg poénra vették volna.

2016. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is rosszul esett volna, de nem akadtam volna így ki.
2016. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akit szeretek, attól rosszul esett volna.
2016. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem rosszul esett volna, hanem azon toprengenek, hogy miert vagyok egyutt egy olyan ordenare "novel", aki masok elott azzal viccelodik, hogy megb***szak ot a rendorok. Ez mar stilus, no letedre mondhatom.
2016. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Én nem sértődtem volna meg rajta, sőt, röhögtem volna egyet és ennyi, bevallom őszintén kicsit le vagyok döbbenve azon, hogy van, akinek egy ilyen apróság rosszul tudna esni. De a válaszokból is látod, hogy nem vagyunk egyformák, úgy fest a barátnőd mimóza típus, könnyen megbántható, inkább hanyagold szerintem az ilyen poénokat a társaságában :)
2016. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*barátod, no
2016. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Bár tudnám sajnálni az olyat akinek ez rosszul esik, de még az se megy..:D én biztosan nem sértődtem volna meg, még válaszoltam is volna valami frappánsat:D
2016. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Én èrtem a viccet , ha 1 haverom (csaj) mondanà sìrnèk a röhögèstől. De tapasztaltam h akibe kibas**ttul szerelmes vagyok attol minden ilyem apròsàg nagyon szarul esik , ha nekem ezt mondtad volna , lehet h addig durciznèk amig ki nem àbràndulnèk belőled.
2016. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!