Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ezen megsértődött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ezen megsértődött, normális? És még én vagyok a rossz.

Figyelt kérdés
Azon megsértődött hogy még régebben többször mondtam neki, hogy nem tetszenek a ruhái, és ahogy öltözködik. Nem igénytelen, nem is öreges, divatos ruhákat hord csak nem az én ízlésem, de alapjában jól öltözik csak nekem nem tetszik. Vannak közös lány ismerőseink akiknek viszont nagyon tetszik az öltözködésük, teljesen az én ízlésem és többször mondtam már neki, hogy xy-nak milyen jó az öltözködése és/vagy a ruhája pl a csizmája, kabátja, órája stb.. és ezen megsértődött. Most őszintén kinek van igaza?!
2014. jan. 19. 15:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja, meg az hogy az övét soha nem dicsérem, csak "kritizálom"..
2014. jan. 19. 15:59
 2/20 Galaxis. ***** válasza:
100%
FHuu. :D Ezt mondtad. Ne csodálkozz, hogy besértődött. Az, hogy te azt mondtad neki, hogy másnak milyen jó öltözködése van neki-nekik (nőknek) olyan sértés ez mintha neked azt mondaná, hogy előző barátommal jobb volt a szex!
2014. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha BARÁTNŐD akkor elfogadod olyannak amilyen
2014. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Neki van igaza. Ha más lány stílusa jön be, válaszd azt és pont. Őt vagy elfogadod így, vagy sem.
2014. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Senkinek. Ez is nagy gond, hogy azon kell veszekedni kinek van igaza. Hagyjuk ezt a szokást is, borzalmas.


A kérdésre visszatérve, gondolom nem esett jól neki hogy másokat dicsérted, őt nem. A logikát nem látom benne én sem, de lehet a divat nála valami óriási dolog, az adja neki az önbizalmat vagy nem tudom. Igazából nevetségesnek tartom a besértődést, de nem ismerem a barátnődet, nem tudom mi lehet pontosan az oka.

2014. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj az ízlésén változtatni!


Ha ő abban érzi jól magát, az az ő világa, akkor járjon másban, csak hogy neked megfeleljen?


Szerintem én is zokon venném...

2014. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az igen, azt hittem két lányról van itt szó, nem egy párról. Na mindegy, igaza továbbra sincs senkinek, de akkor úgy érzi, hogy nem kap elég törődést, figyelmet, stb.
2014. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ne akard megváltoztatni

neki van ,mert rosszul esett hogy mást dicsérsz vele összehasonlítva

2014. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy fontos neki a divat, sok pozitív visszajelzést kap de nekem egyszerűen nem ez tetszik, már az is baj ha megmondom neki a véleményem? Egyébként szeretem, semmi bajom nincs vele!
2014. jan. 19. 16:05
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De van vele bajod, most mondtad... Ha nem lenne vele bajod, nem cseszegetnéd emiatt.
2014. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!