Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől tényleg r i b a n c lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől tényleg r i b a n c lennék?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentünk egyik barátnőmmel egy szórakozóhelyre, és ott találkoztam a volt párommal, akivel pár napja szakítottunk. És hát én még mindig nem tettel túl magam a szakításon, de láthatóan ő elég jól szórakozott, és gondoltam, akkor megmutatom neki, hogy már én is túl vagyok rajta. Láttam, hogy ő is folyton figyel, és direkt előtte flörtölgettem egy pasival. Aztán mikor már volt bennem nem kevés pia, megbeszéltük a pasival, hogy elmegyünk "kocsikázni". És mikor kiértünk az utcára a volt párom utánam jött, és mondta, hogy most inkább haza visz. Aztán hagyott egy cetlit az ágyam mellett, amit én reggel vettem észre, hogy "szívesen r_banc ".

De igazából én semmit nem csináltam volna azzal a pasival, amikor már nem lát minket a volt párom, én kiszálltam volna a kocsiból, de ezt neki nem mondtam el.

Tényleg r_banc lennék? Vagy szerintetek ez azt jelenti, hogy még ő is szeret, és azért nem akarta, hogy mással legyek?


L/22


2016. jún. 16. 18:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
férfiaknak mindenki r-banc ,ne aggódj ,csak kár hogy ők sose néznek magukra hogy ők mekkora hí-r-gyók
2016. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
Csak egy mai nő vagy, semmi több. :] Játszmázásból jeles, emberségből elégtelen.
2016. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

Es csodalkoznak a nok hogy megeroszakoljak oket vagy egyeb bajokba kerulnek mikor siman beulnenek egy idegen kocsijaba akit elotte 1 orat lattak egesz eletukben...

Nem ribizli vagy, hanem felelotlen. Es nem flortolunk olyan pasikkal akiktol nem akarunk semmit, mert konnyeden bajba kerulhetsz. Az exed pedig ezzel tisztaban van.

2016. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire még biztosan érdekled, még mindig úgy érzi, felelős érted. Inkább azt nem akarta, hogy bajod essen, mert elmégy egy idegennel. Tényleg vigyázz magadra, mert egy ilyen kis bosszú rosszul is elsülhet.
2016. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg féltékeny, még szeret, de utál.

Egyrészt azért mert utánad ment, hogy mit csinálsz azzal a pasival, hazavitt mert érdekli, hogy mi van veled és ezt az üzenetet hagyta, mert haragszik rád.

2016. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a szintű játszadozás óvodában elmegy,de 22 éves elvileg felnőtt nőként nem.Azzal mutattad volna meg,hogy túl vagy a dolgon,hogy ha összefuttok,köszönsz neki és váltotok 2-3 mondatot és mindenki ment volna a maga dolgára.Szotyka nem vagy,de agyilag egy 10-est letagadhatsz,mondom korodbeli nőként.
2016. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
100%
Inkább nem akarta hogy valami idegen autójába beülj. Szerinted a csávó csak várost nézni akart? Arra nem gondoltál hogy zokon veszi ha közlöd hogy nincs akció. Komolyan nem is értem... Ennyire felelőtlen nem lehetsz.
2016. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%

szerintem tedd össze a kezedet, hogy hazavitt és nem hagyta, hogy egy vadidegen erőszakoljon meg egy erdőben.


Akkor persze, ha az utóbbi történt volna, akkor szidnád a volt pasidat, hogy miért nem figyelt oda rád!


ezek a játszmázások miatt van elegem a nőkből!

2016. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Pár napja szakitotatok és tul vagy rajta :D még összeveszés kategória.
2016. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Te full részeg lehettél. Azt nem értem,miért engedted hogy hazavigyen az exed? Meg ha haza is vitt, mit mondott közben? Feltételezem te k.o.-ra üttetted ki magad,különben nem lett volna ideje még üzenetecskéket firkálni úgy hogy te észre sem veszed. Ebben az esetben jogos volt amit írt,gondold el mit tett volna veled az idegen.
2016. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!