Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Nem tudom mit tegyek, szerintetek? A story lent.

Figyelt kérdés
6éve van párkapcsolatom,de már regebb óta nem érzem a szerelmet,se a szeretetet ..nem rossz a kapcsolatunk de inkávb ilyen baratí +sex....megismerkedtem egy tőlem 3 évvel idősseb pasival...baráti kapcsolatunk van de szerelmet vallot..valaniért érzem hogy vele boldogabb lennék mint a jelenlegi helyzetemben...nemtudom mit tegyek...szerintetek?

2016. jún. 17. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ellaposodott a régi, a bók meg az újdonság varázsa.

Párterápia?

Dönts okosan

2016. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezen már elgondolkodtam énis...de barátom hallani sr akar róla..őszetinte minden rendben van és meg se akarja hallani ha elmondom neki hogy nem étzem már azt amit régen...őszetinte hülyesegeket beszéllek es "besöprögeti a szőnyeg alá"..
2016. jún. 17. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelem az már elmúlik ennyi idő után, de ha nem marad utána semmi erős érzelem, összetartozás érzés akkor mindenképp ki kell szállni a kapcsolatból. Csak tudsz már arra a kérdésre válaszolni, hogy a mostani pároddal akarod-e leélni az életed vagy sem. Ha nem vele akarod akkor minek húzod az időtöket?
2016. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!