Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kezd egyre furcsább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kezd egyre furcsább lenni. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Egyik percben megsértődik valamin, sír, kiabál, ellök magától.. Egy órával később meg ölelget és olyanokat mond hogy én vagyok a mindene és elmondhatatlanul szeret..ezen kívül nem mehetek el nélküle kb sehova, mindig jönni akar... megyek nyáron a haverokkal a Balatonhoz, ezt is nehezen dolgozta fel.. gyorsan szervezett magának arra az időpontra a barátnőivel egy hasonló nyaralást, nehogy lemaradjon... Vagy én nem is értem...
2016. jún. 18. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem normalis. Nem illo leraznod a balatoni programodrol.
2016. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem normalis, ha jol mukodo kapcsolatotok lenne, nem lenne problema,hogy egyedul menj el barhova.

Ha egyszer haveros nyaralas, akkor meg kell ertenie,hogy o nem megy, es meg kell biznia benned.

De ha problematok van, akkor probald meg megbeszelni vele, ha nem megy, akkor nem erdemes eroltetni azt, ami nem mukodik.

En is voltam olyan helyzetben, mint most te. Sok idobe telt, de meguntam. Nem lehet elviselni,h be akar szabalyozni a parod.

2016. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nemnormális idióta p.csa a barátnőd. de ha ez neked jó akkor maradj vele
2016. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

te szegény... ne hagyd, h. ennyire kontrolláljon, szükséged van térre, saját énidőre, haverokkal töltött szabad napokra... kérd meg őt, h. hagyjon békén pár napot a Balcsin.

üzenem a csajodnak, hogy így lehet elmarni és tönkretenni egy pasit: női hiszti, rapszodikus érzelmek (lehet, h. pszichológus kéne neki), féltékenykedés, a másikra tapadás...

ne hagyd!

N (34)

2016. jún. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Ez milyen szép szerelem,ha külön mentek nyaralni!

Gratulálok!

2016. jún. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az érzelmi ingadozás valóban nem normális (nem történt vele valami mostanában? Nem kezdett fogamzásgátlót szedni?)

Az pedig szerintem sem szép dolog, hogy nélküle szeretnél nyaralni. Ha mész vele is, akkor még csak-csak rendben van, de ha ez az egyetlen nyaralás az évben, és azt is nélküle szeretnéd tölteni....akkor bizony gondolkodj el rajta, hogy jó emberrel vagy-e kapcsolatban....Ha tényleg szereted, te is inkább vele nyaralnál. (Nem arról van szó, hogy nem jár neked az egyéni idő a haverokkal, csak itt most nem 1-1 délutánról van szó...)

Az pedig, hogy olyankor is menne veled...legszívesebben én is mindig mennék a párommal mindenhova. Őt mondjuk ez nem zavarja, többször megkérdeztem már, nem szeretnék neki sok lenni, de szerencsére kölcsönös a ragaszkodás :) Ha téged ez zavar, mondd meg neki.

2016. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!