Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, ha igy gondolkozom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, ha igy gondolkozom?

Figyelt kérdés

Nem reg volt egy 30+os discoban. Korombeliek folyamatosan szolitottak le, de a legtobb reszeg volt 19 vagyok). Ejfel tajt rengeteg szinhli, harmincas ferfi erkezett, en meg alig tudtam levenni roluk a szememet. Oltony, magabiztos kisugarzas es meg reszegek sem voltak. Masnap eldontottem, hogy mar csak ezert is megerte elmenni.


A kerdesem maga az, hogy normalis, ha tizeneves letemre ez a korosztaly jon be?


Valahogy sokkal komolyabbak, tudjak, hogy mit akarnak az elettol es elfogadjak az adott helyzetuket, amiben elnek. Es meg uriemberek is.


A korosztalyom meg... eretlenek, nem lehet veluk komolyan beszelni, fogdosnak, nem kepesek elhivni randizni. Ha meg osszejonnek egy-mindenkinek-kell-lannyal, es dobja a lany oket, meg a lanyok a szemetladak. Es mindenki megcsal mindenkit, ezt meg persze az alkoholra fogjak...


Jelzem, a tapasztalatlansaggal nincs bajom, nekem is valami sok, de ezek a dolgok rettentoen irritalnak.


2016. jún. 14. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez "apakomplexus" tehát idősebb korosztály jön be. Nagyon sok ember van így szóval igazából kivetni való nincs. De azért vigyázz hogy ne verjenek át mert azért köztük is van szemét :)
2016. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, de ugyanez a másik oldalról is fennáll... én magam tizenkilenc évesen roppant felnőttnek gondoltam, de utólag már látom, hogy valójában még "kislány" voltam.

Harmincas-negyvenes férfi ismerőseim, akik nem csak egy darab húst látnak egy nőben, egyöntetűen azt vallják, nem tudnának mit kezdeni egy 19 éves lánnyal, mert teljesen máshol tart az életben, mint ők, más a gondolkodása, a világlátása, más dolgok foglalkoztatják, stb.

Ha egy harmincas férfi potenciális társként tud tekinteni egy 19 évesre, annak két oka szokott lenni:

-vagy maga is nagyon éretlen, nem a korának megfelelő érzelmi szinten áll

-vagy nem valódi testi-lelki-szellemi társat keres, csak egy lyukat, vonzó körítéssel

2016. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is az időssebb korosztály vonzott mindig. 17voltam a párom 30. 2évig vele voltam. Jó volt minden,ki kellette menni Németekhez. Utánna is 30-as párjaim voltaka

Jelenleg 24vagyokc párom 38. És teljessen jól megvagyunk.

Nem hiszem hogy apakomplexusop lenne. Teljessen jó a kapcsolatom apámmal.

Sztm nem a kor a döntő! Maga a szewélly.

2016. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!