Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen ezzel a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Na ez egy kicsit hosszú lesz, szóval van egy srác akibe szerelmes vagyok.Tavaly év elején jött a sulinkba és valami fura eset által ismertem meg, szóval megadtam neki az msn-en címem,rajta is úgy látszott tetszem neki (egy folytában engem nézett,ha találkozott a tekintetünk vagy elrántotta a fejét vagy állta a tekintetem és mosolygott)Volt myvipje de sztem elfelejtette a jelszavát és csinált újat és rám írt hogy véletlenül elhagyta az msn címem és megadnám-e még egyszer megadtam xD.

Jól elhülyéskedtünk msn-en,voltunk úgy sétálni hogy ott volt még két ismerősöm is és akkor is nagyon jól elvoltunk hülyéskedtünk meg minden és amúgy a szerelem terén nagyon szégyenlős és ezt el is mondta. De msn-en volt olyan hogy mondta adjak puszit meg ilyenek XD

Na és elvoltunk egészen január végéig :(

Kiderült, hogy ki kell mennie Londonba mert az anyukája ki költözött,elkezdett depizni nekem meg közbe fájt a szívem,hogy pont most amikor jól elvagyunk aztán csak a számitógépes játékkal volt elfoglalva (eddig is kocka volt de nem ennyire) azt mondta hogy midnenkit utál és hogy csak magát szereti össze is vesztünk. Nem értettem miért csinálta gondolkoztam azon hogy talán mert kimegy és elakar különülni vagy nem tudom. De még előtte elmondtam neki,hogy teccik és elég jól fogadta de aztán azt mondta nem szeretne kapcsolatot mert ha kimegy akkor mind a kettőnknek fájna. Szóval olyan kb. február közepén kiderült hogy jár egy csajjal a suliból(nagyon nem bírtam azt a csajt mert ő a suli k***** mindenkivel flörtöl meg ilyenek) nagyon rosszul esett és fájt de kezdtem beletőrödni hogy itt a vége...

De a barátnőim kibékitettek minket msn-en és megint beszéltünk kicsit feszült volt először de aztán feloldodott nem mertem és nem is akartam rákérdezni miért jár a csajjal és velem miért nem, mikor azt mondta teccem neki. Már visszaállt olyan régi kedves sráccá amien volt aztán kiment márciusba.Mikor már kint volt kb két hete rákérdeztem hogy mi van azzal a csajjal azt mondta csak ugy volt neki és leszarta és most is leszarja, a barátnőimmel beszélgettünk és erre gondoltunk hogy azért nem jött csak össze velem mert ment ki és az a csaj csak kellett(lehet hogy ez csak kifogás de már azt se tom mit gondoljak :( ) Elvoltunk beszélgettünk és megígérte hogy nyáron jön velünk strandra és sokat fogunk hülyülni azt mondta hiányzok neki és nekem is hiányzott. Aztán egy ideig nem beszéltünk. Most megint bunko volt és azt mondta nem akar haza jönni azt állította hogy azért csinálja mert átvette a játék karakter személyiségét o.O

A szülei nem nagyon foglalkoznak vele és nagyából csak én voltam ott akivel olyan rendesen beszélgethetett. Már csak két hónapot kéne kibírnia és nyáron felvidítanánk. Sajnos igaz nem tudok semmit tenni csak kíváncsi lennék a véleményetekre.Általában mindenkiről tudom milyen az észjárása a barátnőim azt mondják született pszichológus vok de annak is készülök de ezt a srácot egyszerűen nem vagyok képes megérteni hogy miért ilyen vagy miért csinálja ezt. Tudom hogy hagynom kéne a francba de nem megy...


2010. ápr. 12. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem maradjatok csak barátok :/
2010. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem belezd ki!
2010. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

belezzem ki? XD

bár.. én is gondoltam erre de aztán elvetettem XD

De azért köszi az eddig válaszokat de még várok :D

2010. ápr. 13. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Pff megint megjöttek az értelmes válaszolók... Szégyen mi lessz ezzel az oldallal. Mind1 nem ez a fontos. Megmondom én neked hogy miért csinálja mindezt. Nekem nem is tudom hány száz km távolságból feltűnt hogy a srác teljesen beléd szeretett. Hogy miért bunko? Nos erre is igen egyszerű egy válasz van. Mégpedig az hogy nem birná elviselni a tudatot hogy valaki akit mindennél jobban szeret sirjon utána mert nem találkozhat vele. Nem akarja megbántani azz érzéseidet. Úgy gondolja hogy ha nem a hiány miatt érzett szomorúság hanem inkább a harag lessz benned az első könnyebb lessz elviselni. Ezért jött össze azzal a másik csajjal is. Az ilyen ember nem magára hanem a szive választottjára gondol és csak neki akar jót. Sajnos tanácstalanul ez jut először eszébe. Ezzel én is így vagyok. Mondd meg neki hogy ne legyen bunko te nem tudsz rá haragudni mindenképpen hiányozni fog bármennyire nem akarja. Ez ellen nem tud semmit tenni. Azzal tudna enyhiteni a fájdalmon ha kedves maradna veled és végre nem menne szembe az érzelmeivel. Ezt én üzenem neki. Sajnos jártam már úgy hogy én is ezt tettem. Majdnem helyrehozhatalanul tönkretettem a barátságunkat. -...Perfect...- 16/F
2010. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egész nyáron itt lenne mo-n?Vagy végleg?Mert ha nyáron itt lenne lehetne egy szép nyaratok,v ha pár napra is jön sok szép élménnyel gazdagodhatnátok,ha valamelyikőtök merne lépni!

Én is voltam már úgy,hogy beleszerettem egy nagyon kocka srácba..neten ismerkedtünk meg,és szerelem lett..sajnos messze laktunk és pár tali volt,de az csodás volt,aztán a neten szakított mondván a távolság miatt,de rájöttem csak azért szeretett meg,mert meghalt az édesanyja és nem voltak barátai csak én akivel mindent megoszthatott...

2010. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

egész nyáron itt lesz.

Köszönöm a normális válaszokat =)

Nagyon örülnék ha tényleg a szerelemről lenne szó én hiszek neked de még nem érzem biztosan megfogom neki mondani :)

Téll naon kösszi(L) :D

2010. ápr. 16. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!