Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte vélemény? L

Figyelt kérdés

Milyen ez az alkat?


[link]


2016. jún. 18. 17:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

emberek, még a kép linkjében is benne van, hogy Meghan Trainor.. :D


de komolyan, ki hiszi ezeknél az egyértelmű esetes kérdéseknél, hogy a kérdező van a képen?? :D



szerintem egyébként átlagos alkat :)

2016. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
csak én nem gondoltam, h saját képet rakott volna ki ide ezek szerint? :D
2016. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Titusztitusz ***** válasza:
58%
22-es...Hát miért lett volna teljességgel hihetetlen, hogy a kérdező saját képet tett fel esetleg? Vannak azért szerintem ilyesmi kinézetü hölgyek a való életben is időnként...Pl. az én feleségem is szinte pontosan ugyanígy néz ki, legfeljebb csak az arca másabb formáju egy kicsit...Szóval minek kellett volna gyanakodnunk? Meghát mint azt már fentebb is említettem egy másik hsz-ben, MI JELENTŐSÉGE VAN ANNAK, hogy most a kérdező van-e a képen, vagy sem? Jó nő az illető nagyon, aztán felőlem akárki is lehet...
2016. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy a kép csalóka, egy legalább 170-es nőt képzeltem el a fotó alapján, amolyan igazi skandináv alkatot.


Ezzel szemben Meghan Taylor valójában 157 centis és 68 kilós. Volt ilyen párom, fiatalon csinos volt, de sajnos nagyon gyorsan szétcsúszott, és neki nem volt profi szabója és fotósa, hogy kihozza ezt a látványt.

2016. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Titusztitusz ***** válasza:
Hát az tény, hogy az nekem is hihetetlennek tűnik, hogy ez a hölgy csak 158 centis a való életben...Ránézésre énis kb.170-nek tippeltem volna...
2016. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Titusztitusz ***** válasza:
24-es...Mint azt fentebb már említettem, az én nejem szinte megszólalásig hasonlít a képen szereplő hölgyre, talán annyiban másabb egy kicsit, hogy neki valamivel puhább arca van, nem ennyire szögletes, és csontos,(Éshát ugye ő tényleg 170 centi...) de még most, 45 évesen is tartja remekül ezeket a formákat...Köszönhetően a rengeteg edzésnek, és tornázásnak...Szóval bár az ilyesmi "szláv" típusu nők tényleg hajlamosak idősebb korban a "szétcsúszásra", de azért sok-sok tornával ez a folyamat jól megakadályozható...Szóval nem törvényszerü azért a dolog...
2016. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#23 nem azért mondtam, engem nem érdekel, h vmi hírességet rakott fel ezek szerint, de én nem gondoltam, h magát rakta fel, de sztem ez se gáz, ha azt gondolta vki, 21 szólt be nektek, nem én. :D
2016. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!