Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne finoman jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne finoman jelezni a barátnőmnek, hogy fogynia kellene?

Figyelt kérdés
A kedvesem 24 évesen 172 cm és 86 kiló. Három évvel ezelőtt még jóval vékonyabb volt, de azóta majdnem 25 kilóval lett kövérebb, és bár nekem tényleg nagyon tetszik kigömbölyödve, azt azért én is tudom, hogy most már egészségtelenül el van hízva. Szerencsére nincs komolyabb orvosi oka hízásának: egyszerűen csak keveset mozog és rengeteget nassol. Szerintetek hogyan tudnám rávenni, hogy fogyjon egy kicsit? Tényleg nem szeretném megbántani, nagyon szeretem, csak aggódom érte.
2016. jún. 19. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit kèsőn kaptál észbe, én már 65-nél jeleztem volna neki.
2016. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Mondd neki, hogy maradjon dundi, csak kisebb mértékben, mert aggódsz az egészségéért. Emeld ki, hogy kb 5 kg mínuszra gondolsz csak.
2016. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Bármilyen finoman is beszélnél a dologról, szerintem minden nőnek, ha nem is akadna ki, de rosszul esne ez - attól függetlenül, hogy igaz-e vagy nem.


Szerintem inkább menjetek el együtt mozogni (futni, biciklizni vagy úszni), úgyis itt a jó idő. A nassolás helyett meg próbáld rávenni, inkább gyümölcsöket egyen ;-)


28/N

2016. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan beszéljétek meg, erre nincs más megoldás. Esetleg ha közősen jártok vásárolni, akkor kevesebb nasit vegyetek, inkább a könnyebb ételekre helyezzétek a hangsúlyt. Én a páromnak előre jeleztem, hogy ha esetleg bármelyikünknél ez következne be, szólunk a másiknak, hiszen érthető, hogy te is aggódsz a párod miatt. Próbálj vele tiszta fejjel, komolyan elbeszélgetni, tisztázd, hogy nem megbántani akarod ezzel, csak félted, és neki is jobb lenne ha tenne valamit. Mondjuk még mindig a kevesebb nasi vásárlást ajánlom, én is néha ennék folyton, de nem veszek ilyen dolgokat, tehát marad a hűtőnyitogatás :D

24/L

2016. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
86 kg még túlsúly. Szerintem a legjobb megoldás, ha őszintén elmondod neki, hogy aggódsz az egészségéért. Egy normális kapcsolatnak ennyit ki kell bírni.Szervezz közös programként sétát, kerékpározást. Vegyetek kevesebb nasit.
2016. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Akármilyen finoman jelzed neki, meg fog sértődni. A nők semmilyen kritikát nem viselnek el, akár jogos, akár jogtalan. Esetleg egy közös ismerősötöket megkérheted, hogy mondja neki, de ne árulja el, hogy te kérted rá.
2016. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Nőként mondom, hogyha csak ba--tatod az rosszabb és mégjobban elmegy a kedve tőle,és csak többet fog nassolni. Én is napi 1 tábla milka csokit ettem meg rengeteg édességet,de már ráuntam. Már nem is nagyon eszek csak ritkán, és nem is kivánom!


Sztem neki is vmi motiváció kéne, talán ha egy másik férfi dicsérné, akkor lehet észbe kapna h tetszik vkinek, és még szebbnek akarjon tűnni. Mert azért egy nőnek jól esik,ha dicsérik őket!! :)

2016. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#1 voltam, lehet hogy nem hasznos a válaszom, mivel arról szól hogy mit kellett volna tenni már korábban, de ez pontosan ugyanaz a szituáció, hogy egy kialakult helyzetért akarsz szólni a párodnak akkor, amikor azt már nagyon nehéz vészesen visszafordítani. Szóval pontozgathattok le engem nyugodtan, de nekem semmi baj nincs a súlyommal, szóval inkább az itteni %-om legyen rossz, ne a testzsírszázalékom :):):):):):):):)
2016. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha a barátom rávenne egy kis mozgásra, de csak a csoki meg a pizza megy helyette:D Szoktam mondani neki, hogy olyan vékony akarok lenni, mint amilyen voltam, de az, hogy ez láthatóan egyáltalán nem zavarja, nem inspirál engem a fogyásra. Alig van akaraterőm, de valahogy sikerült rávennem magam, hogy nekiálljak edzeni itthon. Ha a barátnőd szeret öltözködni, követi a divatot, könnyebb dolgod van, mert akkor valamennyire ő is érzi, hogy nem maradhat ez az állapot és rátudod venni arra, hogy fogyjon le. Mondhatod mellé ezt a szöveget is, hogy az egészsége a fontos, hátha ér valamit. Ha tudsz, akkor főzz neki valami egészségeset és finomat, menjetek túrázni, biciklizni vagy csak egy nagyot sétálni kezdetnek. Ha már sehogy sem történik változás, akkor csak simán mond el neki, hogy meghízott és fogynia kellene. Ha tényleg jó a kapcsolatotok, akkor megérti.
2016. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt h szeretnel fogyni es szalkasitani, es arra gondoltal, h csinaljatok egyutt mert teged motival ha o is csinalja, es tuzd ki a napi edzestervet.
2016. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!