Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne finoman jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne finoman jelezni a barátnőmnek, hogy fogynia kellene?

Figyelt kérdés
A kedvesem 24 évesen 172 cm és 86 kiló. Három évvel ezelőtt még jóval vékonyabb volt, de azóta majdnem 25 kilóval lett kövérebb, és bár nekem tényleg nagyon tetszik kigömbölyödve, azt azért én is tudom, hogy most már egészségtelenül el van hízva. Szerencsére nincs komolyabb orvosi oka hízásának: egyszerűen csak keveset mozog és rengeteget nassol. Szerintetek hogyan tudnám rávenni, hogy fogyjon egy kicsit? Tényleg nem szeretném megbántani, nagyon szeretem, csak aggódom érte.
2016. jún. 19. 11:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm valamennyi választ. Nekem mind hasznosak voltak.
2016. jún. 19. 12:55
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így elmondod neki kereken a dolgot, ahogy itt leírtad, abban nincs semmi sértő. :) Ebben benne van minden: hogy neked tetszik így, így szereted, csak aggódsz érte. Szerintem ez teljesen korrekt.
2016. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!