Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért majdnem szétmenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért majdnem szétmenni?

Figyelt kérdés
Párommal komolyra tervezzük a kapcsolatot. De minap kicsit összekaptunk. Néha tesz olyat, hogy ha nincs kedve valamihez akkor átpasszolja máskorra, vagy meg sem csinálja. Ezt szóvá tettem, hogy pl én átszervezkedek hogy tudjunk időt együtt tölteni ő pedig valami miatt lemondja a megbeszéltet ennek ellenére. És, hogy e miatt néha kételkedek benne, hogy igazából számitok neki. Ő pedig megharagudott rám ez miatt. De már lenyugodott és minden rendben van. Én érzem úgy csak, hogy ez miatt szétmenni túlzás? Meet magam is igy éreztem, hogy inkább hagyjuk az egészet.
2016. jún. 19. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Miota tart?
2016. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem szerelem,de Még csak nem is szeretett.

Csak hiszti!

2016. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éve.
2016. jún. 19. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Én is beleestem ebbe a hibába. Mindig mindent átszervezett a férfi, állandóan késett, ha szóvá tettem ment a hiszti. Majd kidobott, mert elege volt abból, hogy "hisztizek" vagyis nem tűrőm mosolyogva, hogy az utolsó pillanatban mondja le a programokat. Volt olyan, hogy már a találka helyén, a megbeszélt időpontban vártam és akkor írt egy üzenetet, hogy nem jön, inkább alszik.
2016. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem felnőtt még igazán, nem érett egy kapcsolatra. talán majd kinövi az "anyuka kedvence, kényelmesen élek" szerepet
2016. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem minden te szervezni!

Ha minden a te szerezésed szerint kell történjen, a másik könnyen úgy veheti, hogy irányítani akarod, uralkodni akarsz rajta.

.

"néha kételkedek benne, hogy igazából számitok neki"

Ha mindennek úgy kell történnie, ahogy te szervezed, ő is joggal érez ugyanígy.

2016. jún. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!