Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez nem kiábrándító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez nem kiábrándító?

Figyelt kérdés
Amikor megtudod, hogy az elődöd egy tök alja ember volt. Ez annyira gáz szerintem. Olyan mintha a párodnak mindegy lenne kivel van. Ezzel téged is leértékel. Baromi kiábrándító tud lenni szerintem.
2016. jún. 21. 14:54
1 2 3
 1/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol nem. Okkal nincs már vele. Nyilván rájött, hogy azzal nem működött, és ezért szakítottak, és ezért randizik most velem, és én meg tök király vagyok.
2016. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mit értessz alja ember alatt? Szegénységet vagy hitvány alakot?
2016. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem, örülök, hogy otthagyta.
2016. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2, nem szegénységet! drogos, szerencsejáték-függő, alkesz, prosti(nőnél), munkakerülő ilyesmi.
2016. jún. 21. 15:00
 5/21 A kérdező kommentje:
1,3 Nektek tényleg ennyire nem számít kit választott a párotok előtettek? Ezzel akarva akaratlanul titeket (engem) is minősít. Persze leginkább magát. Szerintem ez baromi sokat elárul valakiről.
2016. jún. 21. 15:03
 6/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Attól függ. Persze most sokan jönnek hogy jaj de undorító ember vagyok, mert mindenki tud változni. De nem. Kerüld e jó messziről, hagyd ott, mert az ilyen ember ilyen marad.
2016. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet hogy vak szerelmes volt, vagy csak egy beszari alak. Nővérem pl. 8 évig volt együtt egy bunkó, drogos, szerencsejáték függő (és még sorolhatnám) pasival, és a pasi megfenyegette, hogy ne hagyja el. Nővérem meg egy beszari alak volt (tudom nem szép, rossz érzés kimondani is), és bejött neki. 8 év után meg otthagyta mert jött más az életébe.
2016. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ez azt árulja el ki volt. De az a jelen döntése, hogy kivé lesz. A múlt nem bélyegezhet meg örökké, mert az élet folyamatos fejlődés, változás, tanulás.

Ha neki elég lenne az ami volt, akkor nem veled lenne. De ha téged ennyire gúzsba tud kötni a múlt, akkor nincs jövőtök.

2016. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én pl, nem tudom ki volt a párom ex barátnője. Nem tudom milyen volt, hogy nézett ki, mi volt a neve és nem is érdekel. Nem beszélt róla én meg nem faggatom. Egyébként meg teljesen mindegy, ez se engem se mást nem minősít.
2016. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
7, lehet "csak" beszariság, de nálam ez nagyon ront a dolgon. ennél többre értékelem magam, hogy olyannal legyek akinek egy "ilyen" is jó volt x évig. sajnálom, de valamiért nálam ez van, de úgy látszik sokaknak ez nem szempont.
2016. jún. 21. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!