Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtanátok egy olyat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok egy olyat a barátnőtöknek ha hozzátok vágná, hogy: "nem csodálom, hogy a családod nem szeretet soha"?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tenni, hogy rossz családban felnőtt, bántalmazott emberről van szó. Amit pontosan tud a barátnő.
2016. jún. 22. 01:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Én a saját részemről nem, elküldeném a büdös francba
2016. jún. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad megbocsátani. Nagyon aljas kijelentés. Aki egyszer ilyet mond, mindegy milyen dühében, az később se lesz korrekt. Keress jobbat.
2016. jún. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Elég primitív dolog egy másik ember családjáról ilyen véleményt mondani és nyilvánvaló, hogy mélyen meg akart bántani.


Ezek után a kérdés az, hogy akarsz-e olyannal barátkozni, aki primitív és mélyen megbant.

2016. jún. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldönteni meg tudod-e bocsátani ezt. Az a baj ezzel, hogy leginkább nem is tudom, hogy mondjam.. bennem eltörne valami a barátnő irányába, és nem igen lennék képes arra, hogy folytassam vele a kapcsolatot, de úgy emberileg megbocsátanám, nem akarnék neki rosszat, nem haragudnék rá tartósan.
2016. jún. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Jo lehet hogy a barátnő ezt mondta de valamivel el kellett irni lehet hogy a kérdező durvábbat mondott vagy tett . Mert a nők ritkán ennyire szemetek..
2016. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 5


Köszönjük a nap viccét.

2016. jún. 22. 08:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Rólam abszolút leperegnek a verbális sértések,szóval én biztos nem akadnék fenn. Ettől függetlenül elhiszem hogy rosszul eshetett neked.. szerintem is neked el eldönteni hogy ezek után megbocsájtasz , vagy sem,de azért gondold végig..
2016. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
51%
Nagyon nagyon övön aluli.
2016. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!