Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exem ha a barátomat szeretem?

Figyelt kérdés

Két éve szakítottam az exemmel de nem lett lezárva és igazából sosem tudtam meg hogy miért lett vége hogy árvert-e vagy tényleg szeretett.

Azóta együtt vagyok a mostani párommal akiről azt hiszem ő az igazi és együtt is képzeljuk el az életünket.

Mégis gyakran eszembe jut az exem és nagyon fáj az egész meg hogy nem tudom mi történt. Nem beszélhetek vele mert eltűnt úgyhogy már nem is fogom soha megtudni.

Csak le akarom zárni mert nagyon szeretem a mostani barátom de két év után is fáj a régi dolog. Mit tegyek?


2016. jún. 22. 07:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Az exem volt az első kapcsolatom. Igazából mindenben ő volt az első. De nem tudom hogy felejtsem el hogy sosem lett tisztázva az egész
2016. jún. 22. 07:40
 2/4 anonim ***** válasza:

"Azóta együtt vagyok a mostani párommal akiről azt hiszem ő az igazi és együtt is képzeljuk el az életünket."

Amíg csak azt hiszed és nem tudod, érzed, addig nem ő az igazi..

A lezáratlan dolgok fájnak..pláne, ha az exed nem volt tisztességes veled a szakításkor, ilyenkor kéne magad megrázni, mint egy macska és tovább lépni.Amint látom nem megy.Nem vagy túl rajta, vannak érzéseid még felé.Amíg ezt érzed, nem szereted őszintén a mostani párodat.

Jusson eszedbe, hogy az exednek még annyit sem értél, hogy tisztességesen lezárja a kapcsolatot.Neked se érjen többet ő.Ne kínozd magad, felesleges.

2016. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az exem. A mostani párom szeretem. Azért nem tudom elfelejteni mert nem mondta el hogy miért szakított és ez nagyon zavar. De sosem akarnék tőle semmit
2016. jún. 22. 09:30
 4/4 anonim válasza:
Korod lehet tudni? Mert ugy fogalmaznek meg nemed
2016. jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!