Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Némi segítségre szorulnék...

Némi segítségre szorulnék kezdő lányként, alakformálás terén. Kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

Szóval én rendszeresen soha életemben nem sportoltam semmit sem MÉG. Ettől függetlenül nem vagyok olyan rossz edzésben, csak nem látszik rajtam. Nem tudom, hogy először fogyjak le és utána szedjek fel még izmot, vagy fordítva vagy egyszerre is lehet a kettőt?

Nem számít mennyi idő alatt megy végbe, csak az valódi legyen.

160 cm vagyok és 60 kg. Átlagosnak/vékonynak tartanak ránézésre, amikor megmondom a súlyom, nem hiszik el. Erős csontozatú lehetek (vagy ennyire szar az itthoni mérleg :D ).

Egyenlőre a suli miatt konditerem meg ilyenek sajnos nem jöhetnek szóba, mert nem érek rá, ahhoz utazni is kéne nem keveset. Itthon elvégezhető gyakorlatok kellenének. Ugyan semmilyen felszerelésem nincsen, de ha elengedhetetlen valamilyen kellék, feltalálom magam. :D


A célom az, hogy jobbá "varázsoljam" az alakom. Nem hordok rövidgatyát se, meg szoknyát se nyáron, mert nem szeretek magamra nézni. Nem mások kedvéért akarom, azt már megtanultam, hogy úgy nincs értelme. Tavaly nyáron fogytam 10 kilót, hogy tettszek valakinek... :'D A fele visszajött, miután lemondtam a srácról. Plátói volt :D


Na de túl sok a felesleges duma, rátérek a lényegre.

Kellene egy ráérő, segítőkész ember nekem, aki megmondja, hogy mit csináljak. Konkrétan. Akivel részletesen kivesézhetném a témát és buzdítana. De nem nyafognék, és szót fogadnék minfenféleképp. És nem is rabolnám az idejét sokáig, ha nem akarja...

Van ilyen?



2015. dec. 31. 15:46
 1/4 *Glissade* ***** válasza:
Mit szeretnél edzeni?
2015. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindegy mit. Mindenféle egyéni sportot szeretek. De rendszeresen semmit sem űztem még, mert 'nem volt rá időm'. Valóban nem volt, mert fontosabbnak tartottam egyéb dolgokat, de jobban éreztem magam pl nyáron, amikor ennél sokkal többet mozogtam. És jobban is néztem ki.
2015. dec. 31. 19:09
 3/4 anonim válasza:

A futáshoz például nem kell messzire menned. Kilépsz az ajtón és kezdődik is az edzés :)

Télen sem kell lemondani róla csak megfelelően kell öltözni és a cipőt a terephez választani. Ha van okostelefonod akár sporthoz is találsz applikációkat ahol nyomon követheted az edzéseket, kitűzhetsz célokat. De enélkül is kitűzhetsz fejlődési ütemet, távot amit le szeretnél futni aztán a teljesített időt lehet faragni.

Az iskola tornatermében is lehet futni, válogass össze jó zenéket és kezd el! Hajrá!

2016. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *Glissade* ***** válasza:

Edzéstervek otthonra. Keress rá.

Vagy van youtubon elég sok jóga videó.

2016. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!