Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi erről a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi erről a véleményetek? Zavarna titeket? N/20

Figyelt kérdés

Zavarna titeket, ha sokan kérnének képeket a barátnőtöktől és ő ennek eleget is tenne?

Nyilván nem meztelen vagy erotikus képekre gondolok, hanem teljesen átlagos, hétköznapi képekre, amiket magáról készít vagy róla készítenek.

A barátomnak nem tetszik, hogy ezt csinálom, pedig tényleg átlagos képekről van szó, amiket pl. facebookra is fel szoktam tenni. Amik ott vannak azok nem zavarják, amiket privátban küldök valakiknek, azok már igen...megindokolni nem tudta, hogy miért, hiába kérdeztem :(

Szóval?



2016. jún. 24. 23:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Igen, mert egyértelmű, hogy mire megy ki a játék.
2016. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Valamit valamiért! Nem zavarna! De ne rejtse el előlem a telefonját és ne blokkolja le! Csak azért, hogy biztosra menjek, hogy más képeket nem küld! A többi nem érdekel!
2016. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez mégis csak valamilyen közeledés a másik felé, mert mégis mi a fenének kéne egy idegennek képet küldeni? Legalábbis szerintem. Ha nekem lenne párom, tuti nem küldözgetnék magamról képeket privátban senkinek, mert nem akarok "ismerkedni". Általában ilyet akkor csinál az ember, amikor ismerkedik épp (pl. itt gyk-n, ahol nincs rólunk nyilván profilkép sem).

20/L

2016. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
97%
Te annak örülnél ha a barátod küldözgetne képeket privátba magáról mas lányoknak??
2016. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
41%

Engem nem zavarna, élvezném,hogy mindenki őt akarja.

De, ne titkolózzon!

2016. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Küldenél egy képet? Csak hogy legyen fogalmam arról milyen képeket küldözgetsz.
2016. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%

Az ő magánélete, ebbe én nem szólhatok bele. Véleményem szerint, ha végigmegy az utcán, akkor is sokan látják, szóval pár kép nem számít.


22/F

2016. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Igen. Minek kéne a barátnőmnek másoknak képeket küldözgetnie? Csak úgy senki sem kér képet egy csajról, csak ha tetszik neki.. Kb mintha leállna vele flörtölni.
2016. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
89%
Igaza van a barátodnak, amúgy én kiosztottalak volna, csak ő biztos nem akarta, és ezért mondta, hogy nem tud rá mit mondani
2016. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

én kinevetném ha ilyet csinálna a bnőm.

az ilyesmi tetszelgés,az alacsony önértékelés miatti megerősítési vágy,vagyis ezek gyengeségek.

ugyanakkor megalázó is ez a barátodnak mert ezzel azt üzened a kanoknak,hogy szabad a pálya,lehet dicsérni,udvarolni,nyomulni és a barátodat is egy méltatlan versenyhelyzetbe próbálod hozni ezzel,hogy látod nekem ennyien udvarolnak bármikor találok mást ha valami nem tetszik.

egyszóval gyerekes primitív dolog az ilyesmi.

először nevetnék rajta majd szóvá tenném,utána ultimátum ha gyenge lenne a felfogásod,aztán kidobnálak mint a macskát sza-rni.

mert engem senki sem alázhat meg és senki se húzhat bele egy ilyen primitív és méltatlan versenyhelyzetbe.

2016. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!