Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi erről a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi erről a véleményetek? Zavarna titeket? N/20

Figyelt kérdés

Zavarna titeket, ha sokan kérnének képeket a barátnőtöktől és ő ennek eleget is tenne?

Nyilván nem meztelen vagy erotikus képekre gondolok, hanem teljesen átlagos, hétköznapi képekre, amiket magáról készít vagy róla készítenek.

A barátomnak nem tetszik, hogy ezt csinálom, pedig tényleg átlagos képekről van szó, amiket pl. facebookra is fel szoktam tenni. Amik ott vannak azok nem zavarják, amiket privátban küldök valakiknek, azok már igen...megindokolni nem tudta, hogy miért, hiába kérdeztem :(

Szóval?



2016. jún. 24. 23:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
# 10 - esnél szebben senki sem írhatta volna.
2016. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Megnéznélek! Akár a facebookon is.
2016. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Már eleve az zavarna, ha mellettem indokolatlanul beszélget más férfiakkal. Minek azt? Szóval, kicsapnám, mint zárlat a biztosítékot.
2016. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Blade Bone ***** válasza:
91%
Engem zavarna az biztos, mert a volt barátnőm is ezt csinálta, és ismerkedett rendesen. Ilyen nő nem kéne soha többet...
2016. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha más férfiak kérnének képet a barátnőmről, akkor az eléggé zavarna.
2016. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

első mondattól nem olvastam tovább...

Modell ügynökségnél dolgozol, hogy idegeneknek küldözgetsz képet magadról? Jah, nem....

Alacsony az önbecsülésed, és ezért kell a külsődre a megerősítés? Azt csak magadtól fogod tudni növelni.


Privátba képeket küldeni idegeneknek...simán dobnálak, indok sem kéne.

2016. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#16 Elég nagy hülyeségeket mondasz :)

Mivel tudom, hogy azért kérnek általában több képet, mert tetszem nekik és élőben is folyamatosan kapom a pozitív visszajelzéseket a páromttól és mindenki mástól is :)

Mellesleg én is teljesen meg vagyok elégedve magammal és ezt szeretem megmutatni másoknak is :)

Lehet hogy végig kéne olvasni a dolgokat mielőtt ostobaságokat irogatsz :)

2016. szept. 14. 14:41
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha van pasid, akit elvileg szeretsz, miert masnak akarsz tetszeni? Miert nem.neki? Miert elegit ki ha masok kepet kernek rolad? Tudod hogy a fiuk nem csak hmmm nezegetni szoktak a kepeket? Miert jo neked ha idegenektol kapsz pozitiv visszacsatolast?


Az a baj, hogy veled van a baj. Alacsony az onbecsulesed, ezert varsz masoktol visszaigazolast. Nem vagy szerelmes, sot, magad sem tiszteled. Szegeny "baratod" nagyon sajnalom. De o valasztotta ezt.

2016. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#10-esnek tejlesen igaza van!! Ez egy kisse szanalmas. Ugyanannyi idos vagy , mint en ... Tolem is kernek kepeket, de en NEM kuldok, meg igyse hogy nincs baratom... Es ebbol a viselkedesbol itelve szerintem a 20/L talalobb lenne mint a 20/N.
2016. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Titusztitusz ***** válasza:
24%
A nyilvánosan,a facéra kitett képek nem nem zavarnának,de a privát felületekre küldött képek valszeg már igen...Neked kérdező MI SZÜKSÉGED VAN ARRA,hogy a barátod mellett képeket küldözgess mindenféle pasinak PRIVÁTBA? Titokban új kant szeretnél keresni a barátod helyett? Másra én nem tudok gondolni ilyen esetben...
2016. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!