Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem hogy neki is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becykeee kérdése:

Rosszul érzem hogy neki is tetszem? Vagy miért csinálja ezt velem? Hogyan tudnám kideríteni hogy hogy van velem?

Figyelt kérdés
2 hete bevittem a laptop zsinórját szervizbe mert nem vitte az áramot,mondta a srác hogy egy óra múlva kész, mondtam oké vissza jövők, megyek vissza érte, és ő leblokkolt meg állt egy 3 másodpercig és úgy hozta ki a töltőket, kifizetem és eljöttem,közben bejelöltem fb hogy újra kellene telepíteni a gépem, pénteken bevittem, de ő rakott bele 2 GB ram lemezt, közben hívott hogy kész van mehetek érte, mondtam hogy oda érek csak max pár perc késeséssel mert 17 órakor zárt, vagy beküldök valakit, mondta megvár csak menjek,megmutatta mit csinált de remegtem mert feszültek voltunk.Kérdeztem mennyi lesz, mondta semmennyi nem tudtam hova tenni mondtam nem, de hogy dolgozott vele, de ott hagytam egy 2000 st.És megköszöntem eljöttem,azóta mindennap beszélünk,este rá írtam hogy köszönöm de nem tudom hova tenni ezt, erre ő azt írta hogy úgy érezte megérdemlem, azóta a kérdések sokasága van a fejeben, mert mindig össze zavar,bennem pedig napról napra erősebb az az érzés hogy látni szeretném még,írtam is neki nem épp egyértelműen, de ő annyit írt hogy nem helyes nem szabad, mert ő is én is kapcsolatban élünk, 2 napja épp beszélgetünk kérdezte milyen a napom, mondtam jó csak már mennék nagyon haza de még apa nem jött értem, erre ő megkérdezte elmenjek érted? Írtam nem ülök be bárki mellé, azt éreztem picit megbántottam, utána eljátszottam a gondolattal hogy ha eljön értem, megkérdeztem ha azt írom gyere akkor? Erre ő Hát nem tudom, igen is meg nem is.De ne gondoljak semmi rosszra mert csak haza hozott volna.tegnap épp beszélünk megint csak, írja hogy kérdezte a barátja hogy ki ez a lány megmutatta a barátjának a pofilom és megtetszettem neki elküldte a telefon számát, mert az enyémet nem merte megadni.nagyon mérges és megalázottnak éreztem magam,írtam neki miért nem a tied küldted el, erre ő Nem tudod? így le töröltem hogy ennek véget vettek hiszen mi értelme van magamat ilyen helyzetbe hozni, gondolom észre vette hogy letöröltem, és küldött egy csodálkozó smilét,meg kérdezte ennyire meg haragudtam, írtam igen.De minden nap beszélünk, én azt érzem tetszem neki, de elutasít hol pedig megzavar hogy mennyire örül hogy bejelöltem, és hogy nagyon szeret velem beszélgetni, meg hogy ritka az ilyen kedves lány mint te.Most két hét múlva megyek hozzá mert a laptopomban kicseréli a ventilátort,már nagyon várom nem tudom miért pedig csak négyszer láttam eddig.de valamiért olyan erős az érzés arra hogy még egyszer..Tudom nem helyes valaki irányában így érezni mert mindegyikőnknek meg van a kis kapcsolata .Elnézést kicsit hosszúra sikerült.A Kor Én 24n Ő pedig 30f
2016. jún. 25. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer már kiírtad ezt...


Mindketten kapcsolatban vagytok. Akkor mit foglalkozol vele? Foglalkozz a pasiddal, vagy szakíts vele, aztán utána flörtölgess. Nem mindegy neked, hogy tetszel-e neki, ha egyszer van kapcsolatod? Gerincet kéne már növeszteni....

2016. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok, nem pedig okoskodás mit és hogyan tegyek, valószínűleg te soha nem voltál még hasonló szituációban, kár pálcát törni, azt gondolom neked is meg van a gyengeséged, és bizonyos nem épp helyes dolgaid az életedben. Ha normalis reakcióra nem vagy képes akkor tartsd meg. Gondolod nekünk akik a kérdést fel tesszük, annyira happy? Nem.
2016. jún. 25. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
De ez megalázó a párodra nézve, nem fogod fel? Semmi empátia érzésed nincs? Csak te számítasz, a párod érzései nem fontosak? Ha ő flörtölgetne és írogatna másnak szó nélkül megvárnád míg dönt kettőtök között, ugye? Kicsit sem vernéd ki a balhét és kérnéd ki magadnak, hogy mi a fenéért beszélget mással. Tényleg nem az a legrosszabb ebben, hogy most flörtölgetsz, az is, csak ha kapcsolatban vagy, ez egyszerűen annyira megalázó a párodra nézve, hogy ha egy külső szemlélő ezt így látná, bizony elkönyvelne téged egy bizonyos jelzővel (nem pozitív értelemben). Csináld ezt szingliként és hagyd hogy a pasid keressen magának olyat aki szereti is, nem csak átbassza a palánkon.
2016. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!