Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha valaki felajánlaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki felajánlaná, hogy el visz titeket nyaralni benne lennétek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel idegen az illető számotokra, és azt mondja nektek, hogy találkozatok,és ha kölcsönös a szinpátia, akkor el vinne nyaralni magával, úgy hogy mindent ő fizet, mindenféle kötelezettégtől függetlenül.
2016. jún. 25. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem mennek bele. Nem akarnek egy pezsgo utan masnap Vietnamban egy jeggel teli kadban ebredni szervek nelkul.
2016. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1 jogos.


Mennyi lenne az az idő ami után az illetővel már nem lenne benned ilyen jellegű félelem.

2016. jún. 25. 14:08
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nyaralni akarok menni, elmegyek az ismerőseimmel.
2016. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kerdezo, en nem akarok anyagilag pasiktol fuggeni. Ha majd lesz penzem kifizetem a sajat reszemet a nyaralasbol.
2016. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért pazarolnám a szabadságomat egy vadidegenre? Még ha esetleg munkanélküli lennék és évi 365 napon csinálhatnék azt, amit csak akarok.
2016. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Soha.
2016. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Volt egy barátnőm, aki 3 hónap együtt járás után felvetette az ötletet, hogy nyáron milyen jó lenne elmenni nyaralni.

Mondtam is, hogy persze menjünk, majd amikor a fizetés részhez jutottunk, akkor derült ki, hogy ő úgy gondolta, hogy majd én kifizetem az egészet.


Innen indult el ez a kérdésem.


Kíváncsi voltam, az itteni nők hány százaléka menne bele ilyenbe, illetve várná el a másiktól.

Mert 3 hónap azért elég kevés.

2016. jún. 25. 15:25
 10/18 Komolyan mondod? ***** válasza:

Azért 3 hónap járás után már más a helyzet...

3 hónap után elmennék a sráccal nyaralni, de úgy hogy felesbe fizetjük a dolgokat.


Az eredeti kérdésedre válaszolva: nem, nem mennék el idegennel nyaralni, még úgy sem, hogy szimpatikus az illető.

Mi van, ha a nyaraláson derül ki, hogy nem is jövünk ki jól?!

A másik meg, hogy én nem érezném jól magam, ha mindent a másik fél fizet.

Olyan kiszolgáltatott érzésem lenne...

2016. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!