Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tettetek volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap egy kissebb koncerten voltunk a férjemmel és pár ismerőssel. Ittunk is kicsit. Férjem mondja hogy elmegy wc-re. Rá kb 5 percre nekem is el kellett mennem. Mikor benyitok a női wc-be ott volt a falnál egy csaj és elötte a férjem. Elég közel voltak egymáshoz. Fogtam magam és hazajöttem. Férjem mondta hogy csak a csaj elé állt és kérdezte miért a női mosdóban van. Elvileg. És hogy nem történt semmi.

Eléállt mi?! Azért volt a csaj a falnál férjem meg elötte. Aztán egy idő után meg neki állt feljebb, hogy mit képzelek magamról hogy mondhatok ilyet hogy megcsal engem, ha megakarna nem a női mosdóba menne hanem hátra ahol tök sötét van és nem láthatja meg senki. Ti mit tettetek volna a helyemben?


2016. jún. 26. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
én egy pofont lekevertem volna mindkettőnek!
2016. jún. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tenyleg oda kellett volna menned hozza es pofon vagnod. Amugy en kirugnam emiatt. Ez tiszteletlenseg.

N

2016. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!