Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek barátnőmnek igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátnőmnek igaza lehet?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 9 hónapja... 27 éves vagyok,Ő pedig 40 házas.de mondta elválik.igaz eddig még nem történt meg mert nem tudna hova menni.albérletet meg nehezen fizetnénk aztmondta mert kettönk fizetése230 ezer körül van.de szeretne tölem gyereket csak félek itthon tuti kitagadnak mert nem ez az elsö házas barátom.ö viszont azthiszi őis ideköltözhet majd.imádom nagyon.Havonta egyszer tudunk egy éjjelt együtt lenni akkor jön el a feleségétöl " éjjeles müszak" néven.Barátnöm szerint csak átver és mivel hazudik otthon nemfog elvállni.( szerintem nem hazudna).a lényeg most éjjel együtt voltunk és 3-szor szexeltünk 15-20 perc volt egy menet. de már a második is rettentöen fájt volt,hogy abba kellett hagyni.elmondtam barátnömnek aki állitja,hogyha megsért belül baj lehet belöle.igaza lehet?

Kicsit hosszu lett bocsánat


2016. jún. 26. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit gyenge elméjűnek tűnsz. Nem csoda, hogy a 2. pasi ver már át
2016. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
azért választottam idösebbet mert fiatalok is mindig átvertek,vagy nem akartak tölem semmit.nem kamu a kérdés.mindenki aztmondja naiv buta vagyok
2016. jún. 26. 19:01
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Es nem gondolod hogy azert vernek at mert egy naiv buta vagy?!
2016. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőségbe nem szabad úgy belemenni, hogy majd elválik miattad.Nem fog.Ha mégis, az már más miatt történik.Kérdezd meg magadtól, ha elválna tudnál-e benne bízni?A csalfa nős pasik jó része később a szeretőjével teszi ugyanezt....
2016. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez olyan, mintha egy 4 évesnek tanítanám az algebrát
2016. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!