Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van esélyem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esélyem, vagy csak beleképzelem a dolgot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy régebb óta beszélek egy lánnyal msn en. És hát egyetemen ilyen csoporttárs (aki nem tudná az majdnem olyan mint az osztálytárs). Na szoval, régebb óta beszélek vele, meg hát régebben beszéltünk élőben is meg minden de az már rég volt. Egyszerűen nem merek élőben odamenni hozzá beszélni nem tudom miért, nem tudom mi van velem. Viszont msnen simán elbeszélgetünk. Egyszer nemrég el akartam hívni valahova , az elöl a kérdés elöl kitért... mindegy, attól még ugyanúgy beszélt velem, nem változott semmi, most megint megpróbáltam elhívni sétálni, amibe gondolkozás nélkül bele is ment, rögtön kérdezte, mikor , hova? ...Mondtam neki hazakísérhetném... ok... De az időpont hát nehezen akart összejönni, mert ekkor ezt csinál akkor azt csinál...(főleg barátnői foglalták az időpontokat) , a lényeg, hogy azt mondta oké. Meg mondtam neki még előtte(nem kellett volna... ) hogy biztos nincs kedve erre ő rávágta, ne beszéljek hülyeségeket. Egyébként szerintem én amit lehet az összes hibát elkövettem ezidáig.. komolyan mondom az összeset amit el lehet és még mindig beszél velem egyáltalán:) Nem tudom , nem tudom össze vagyok zavarodva. Szerintetek mit akarhat? Van esélyem?
2010. ápr. 13. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudtam, hogy 11 éveseket is fölvesznek az egyetemre
2010. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sőt még olyat is aki terhes...nem csak 11 éveseket.
2010. ápr. 13. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egyetemisták vagytok, akkor felnőtt emberek vagytok.

Beszélj vele, hogy lenne-e kedve közelebbről megismerkedni veled. stb

2010. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ez majdnem olyan mintha azt kérdezném, hogy járunk? Na az meg ...
2010. ápr. 13. 20:34
 5/7 anonim válasza:
És miért baj, ha megkérdezed? :)Van egy ismerősöm, aki így szúrt el egy remek lehetőséget. Mit veszíthetsz, ha eddig nem utált meg a hibáid miatt, akkor valószínűleg nem közönbös irántad. És én személy szerint szeretem, ha egy fiú tudja, hogy mit akar, és határozott. 18L
2010. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom van esélyed, de javaslom szedj már össze valahonnan egy kis önbizalmat. Nem mondom, hogy légy egy undok, macsó figura, de nem árt, ha határozott vagy, márpedig ezidáig ez nem jött le. Menj oda hozzá, mond meg neki határozottan, hogy 2x vagy akárhányszor próbáltad elhívni, de soha nem jött össze, nem akar e elmenni veled randizni. Ha nemet mond, ez van, nem tetszhet mindenki mindenkinek, de ha igent mond hát hajrá, mutasd meg neki, hogy kell neked. Szeretik a nők, ha fontosak. c(-:

L/17

2010. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már,hogy ne lenne?!Lehet ,hogy egy picivel többet kell majd gürizned de azért megpróbálhatod,vagy mond meg neki,hoy elégge bejön neked...HAJRÁ!!!
2010. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!