Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek baja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek baja lett abból, hogy bikinis képet küldött? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon jó haverom, másfél éve, igaz ő többet is szeretett volna. Tavaly nyáron a párom, akivel három éve együtt vagyok, csinált rólam egy képet bikiniben a kertünkben a medencénél. Elküldtem a haveromnak a képet, és most kicsit félek. Hallottam Amanda Todd esetét, és féle, hogy nekem is kikerül valahová a képem. Mi a fenét csináljak? 17/L
2016. jún. 26. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Bikinis kép. Ha kimész a strandra akkor legalább fél ezer ember fog látni, mégsem vágod fel utána az ereid.
2016. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek és legközelebb legyen több eszed. A tanulásra kéne ebben a korban koncentrálnod, nem a fiúkra és máris nem történnének ilyen bajok.
2016. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok eszed van...
2016. jún. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a bikinis képpel van baj, hanem azzal, hogy barátod van és egy másik fiúnak küldözgetsz ilyeneket.


Egyébként te már 14 évesen komoly kapcsolatban voltál???? Jézusom.


Okulj az esetből és soha, senkinek, még a barátodnak se engedd meg, h olyan képeket csináljon rólad, amiket nem szeretnél viszontlátni valahol. Ma nagy a szerelem, holnap összevesztek, ő meg dühében kipakolja a netre vagy az is elég, ha csak megmutatja egy haverjának, h milyen jól nézel ki, a haver meg átküldi magának a képeket a telójára, na onnantól nem tudni a képek sorsát, h kinek mutatja meg, hova teszi ki.


Itt, Magyarországon is volt nem egy eset, h a lány szexi képeket küldött a barátjának, az meg továbbküldte, mutogatta másoknak, a lány meg öngyilkosságot kísérelt meg, mert már az iskolaigazgató is megkapta a képeket.

2016. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!