Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnétek történeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek történeteket idegesítő anyósokról?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 02:13
 1/10 cukilányka 0.0 ***** válasza:
Volt egy anyósjelölt, aki pont szex közben hívta a kicsi fiát, hát enyhén kínos volt. :D
2016. jún. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1#

kínosabb, ha fel is veszi.

2016. jún. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%
Hát igen, ilyen óradíjban nem kifizetődő. :)
2016. jún. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
Én csak olyat ismertem. Van aki látatlanban is véleményt alkot,van aki meg túlságosan is sokat akar veled lenni. Kedvenc volt,aki arra buzdította a lányát,hogy az egy dolog,hogy megfőztem náluk,vegyen rá,hogy vásároljak is be...
2016. jún. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felhivott aznap amikor a szuzessegunket akartuk elvesziteni (megerezte szerintem)h tonkre ne merjem tenni a fia eletet.Ugy kiosztott h csak zokogtam szex helyett.Mindenbe bele akart szolni h ugy legyen ahogy szerinte helyes.Hogy hogy vezessem a haztartast,mit fozzek a fianak.Eskuvo helyebe,datumaba, amibe nem adott bele (pl a bevitt piak helyett a pultbol kerte ki a dragakat tobbek kozt emiatt is 80.000ft pluszt fizettunk a lagzira),a gyerek fogantatasanak honapjaba,kezesnek akart minket a sajat hitelehez amit azert vett volna fel h visszaadja nekunk amit kolcsonadtunk neki,stb.Azota elvaltunk. A fia csalt a terhessegem alatt,anyos kipostolta neki fbra neki h ne torodj semmivel,az eleted a tied,eld ahogy neked jo.Ezutan keblere olelte az uj csajt a szulesem elott 2hettel azt hittem felrobbanok.Most epp az apas lathatast torpedozta meg aminek kovetkezteben a nyaralasom is keteselyes a parommal (aki kivette ra a szabit),de ugye egyelore nyakunkon a ket gyerek es gyerekmentes hetet terveztunk.Ragozzam?:)))
2016. jún. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny volt rám az anyósjelölt. Ha én kaptam a fiacskájától egy puszit, neki is kellett kapnia. Ha én adtam egy falatot a fiacskája szájába, ő is adott. Csak ritkán aludhattam náluk, mert "neki olyankor olyan rossz érzés elmenni a szoba előtt".
2016. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát basszus, kezdem érteni hogy a nők miért nem szeretnek az anyóssal közösködni semmiben, és most jöttem rá hogy az én anyám pontosan mennyire qrva jó fej! :)
2016. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Saját és rokoni tapasztalatok:

- folyton beszól a meny súlyára (egyszer még meg lehet említeni, de ha utána többször is, az már nem aggódás, hanem piszkálás)

- olyan dolgokról oktatja ki a menyet, ami a meny szakterülete (esetemben pl. színházról)

- lagzira beállít úgy, hogy nem visz nászajándékot, és a pincérekkel külön csomagoltat kaját magának úgy, hogy nem kérdezett rá a párnál... amúgy jómódú nőről van szó

- kivételezés a fiai, és így az unokái között... a kevésbé szeretett unokákkal nem tarotta úgy a kapcsolatot, így az unokák sem kötődtek hozzá úgy, és nyilvánvalóan kivételezett, a gyerekek sem hülyék... aztán csodálkozott, hogy a gyerekek nem nyalják a talpát, és undorító módon fikázni kezdte őket... amikor a menye kioktatta, akkor nmeg mézesmázos lett, hogy ne mondják rá, hogy nem volt gyerekszobája, de közben itt-ott odaszúrt az unokáknak... egymás ellen hergelte őket, hazudozott...

- üvöltve verte az asztalt, hogy a menynek az anyóst SZERETNI KELL

2016. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán csak a szerencsén múlott (vagy a szeretetreméltóságomon) de a két anyósom közül egyikkel som volt soha semmi bajom. Imádtak.
2016. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsuzsanna23 válasza:
Lehet, hogy nem erre gondoltál amit most írni fogok Neked.Az én anyósom egy tüneményes asszony volt. Felnevelt 5 gyereket,/ abból 4 fiú /és mellette 3 műszakban dolgozott.Soha egyetlen menyét meg nem bántotta, mindig csak segített és nagyon szerette a menyeit, mi is imádtuk Őt. Sajnos már nincs közöttünk. Bezzeg az apósom.Remélem a pokol legmélyebb bugyrában sütögetik.
2016. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!