Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a netes ismerkedés menete?

Mi a netes ismerkedés menete?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy meddig érdemes beszélgetni facebookon,mikor lehet skype-ra 'átváltani' és végül mikor lehet megbeszélni egy találkozót ? Mindezt úgy,ha a másik fél egy másik országban él? Volt már itt valakinek ilyen kapcsolata ? Ha volt, ti hogyan ismertétek meg egymást és mikor találkoztatok ? A válaszokat előre is köszi :)

18/F

Ui:NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK.

2016. jún. 27. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt h fb beszélgettünk 3 napig negyedik napon tali, beszélgetéstől 10 napon összejöttünk! De ki hogy érzi
2016. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem legalább 2 hét beszêlgetés hogy jól megismerjétek a másikat,és utána ha komolyan gondoljátok a dolgot akkor lehet a skyp is aztán találkozás.De az én párom pl. soha sem kamerázik velem azt mondja ,hogy utálja...

19/N

2016. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz :)

Az még eszembe jutott, hogy milyen kérdéssel írjak rám,hogy ne legyek bunkó ? 'Szia,zavarlak?' v. a 'Szia,beszélgetünk kicsit ?' Vagy van ennél jobb ? :)

Válaszok még jöhetnek. :)

2016. jún. 27. 18:12
 4/7 A kérdező kommentje:

*...írjak rá

Bocs, tableten elég nehéz írni. :)

2016. jún. 27. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok,ebben nem tudok tanácsot adni,mert nekem a párom szólt hozzá fb-n ahhoz amit kiírtam,illetve mi 1 helyen is alkunk..csak soha nem beszéltünk/taliztunk:)

Anno társkeresőn szoktam ismerkedni,és mindig így kezdtem "szia" a szitu meg adja magát:)

2016. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem társkeresőn,hanem ezen az oldalon ismertem meg néhány hónapja egy kérdés kapcsán. :)
2016. jún. 27. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt én is ismertem már meg srácot,csajt:) Vannak itt jó fejek:)
2016. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Lányok, nők! Megmagyaráznátok kérlek nekem ezt a fura viselkedést? Ti hátha megértitek egymást. Nekem kissé nehéz s tanácstalan vagyok e miatt

20 éves fiú vagyok. Adott egy nagyon komoly és ügyes lány, akinek eddig 1 kapcsolata volt, mint nekem. Nekem nagyon tetszik, és hihetetlenül jól egyezünk. Március eleje óta beszélgetünk, néha személyesen, de sokkal többet neten (órákon keresztül, 2-3 naponta). Viszont...

Nálatok hogy néz ki egy Netes ismerkedés?

Tegyük fel hogy összejönne valami komolyabb beszélgetés, áttértek másik felületre, hogyan tovább ? Beszéltek vele skypeon esetleg, vagy telefon számot kértek ? ha igen, mikor vetitek fel ? A találkozásra mikor tértek ki ?

Szerintetek megérzi az ember a vonzalmat a másik iránt neten keresztül is? Bővebben lent.

Van egy srác aki szimpatikus. Néha váltunk 1-2 mondatot fb-n az pedig olyan mintha ezer éve ismernénk egymást. Ráírnék, de valahogy nem merek. Lehet nagy hülyeség, de van amikor azt érzem ő is így tenne, de ő se mer rám írni. Előfordul olykor ez az érzés és nem tudom hova tenni.

Mennyire szamit egy ferfi kulseje ismerkedes soran?

Normalisan nezek ki , de megis valahanyszor talalkozom lanyokkal az az erzesem van , hogy kulso fizikai kinezetem miatt utasit el , nok velemenyere vagyok kivancsi hogy mennyire szamit a kulso egy ismerkedesnel?

28-36 éves férfiak:miért kezdeményeztek nagyon hosszas online, de főleg céltalan beszélgetéseket egyedülálló nőkkel úgy, hogy közben régóta van...

Ezekbe a helyzetekbe beletartozik az is,hogy kerülitek a találkozások megbeszélését,a lány témáiba való bekapcsolódásokat, stb., ezek eléggé gyanús jelek már. Köszi a komoly válaszokat.

Mi a társkeresés/ismerkedés pontos menete ebben az esetben? Hol célszerű ismerkednie annak, aki intelligens társra vágyik?

Kategóriaválasztásom nem véletlen, okkal tettem fel itt a kérdést. A problémám dióhéjban: 22 éves nő vagyok. Sosem voltam az az ismerkedős fajta, mindig el tudom foglalni magam valamivel. Ennek köszönhetően régen jól elvoltam mindenféle társaság nélkül is. De...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!