Mi a netes ismerkedés menete?
Ezalatt azt értem, hogy meddig érdemes beszélgetni facebookon,mikor lehet skype-ra 'átváltani' és végül mikor lehet megbeszélni egy találkozót ? Mindezt úgy,ha a másik fél egy másik országban él? Volt már itt valakinek ilyen kapcsolata ? Ha volt, ti hogyan ismertétek meg egymást és mikor találkoztatok ? A válaszokat előre is köszi :)
18/F
Ui:NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK.




válasza:



válasza:Szerintem legalább 2 hét beszêlgetés hogy jól megismerjétek a másikat,és utána ha komolyan gondoljátok a dolgot akkor lehet a skyp is aztán találkozás.De az én párom pl. soha sem kamerázik velem azt mondja ,hogy utálja...
19/N
Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz :)
Az még eszembe jutott, hogy milyen kérdéssel írjak rám,hogy ne legyek bunkó ? 'Szia,zavarlak?' v. a 'Szia,beszélgetünk kicsit ?' Vagy van ennél jobb ? :)
Válaszok még jöhetnek. :)
*...írjak rá
Bocs, tableten elég nehéz írni. :)




válasza:Első vagyok,ebben nem tudok tanácsot adni,mert nekem a párom szólt hozzá fb-n ahhoz amit kiírtam,illetve mi 1 helyen is alkunk..csak soha nem beszéltünk/taliztunk:)
Anno társkeresőn szoktam ismerkedni,és mindig így kezdtem "szia" a szitu meg adja magát:)




válasza:Kapcsolódó kérdések:
20 éves fiú vagyok. Adott egy nagyon komoly és ügyes lány, akinek eddig 1 kapcsolata volt, mint nekem. Nekem nagyon tetszik, és hihetetlenül jól egyezünk. Március eleje óta beszélgetünk, néha személyesen, de sokkal többet neten (órákon keresztül, 2-3 naponta). Viszont...
Tegyük fel hogy összejönne valami komolyabb beszélgetés, áttértek másik felületre, hogyan tovább ? Beszéltek vele skypeon esetleg, vagy telefon számot kértek ? ha igen, mikor vetitek fel ? A találkozásra mikor tértek ki ?
Van egy srác aki szimpatikus. Néha váltunk 1-2 mondatot fb-n az pedig olyan mintha ezer éve ismernénk egymást. Ráírnék, de valahogy nem merek. Lehet nagy hülyeség, de van amikor azt érzem ő is így tenne, de ő se mer rám írni. Előfordul olykor ez az érzés és nem tudom hova tenni.
Normalisan nezek ki , de megis valahanyszor talalkozom lanyokkal az az erzesem van , hogy kulso fizikai kinezetem miatt utasit el , nok velemenyere vagyok kivancsi hogy mennyire szamit a kulso egy ismerkedesnel?
Ezekbe a helyzetekbe beletartozik az is,hogy kerülitek a találkozások megbeszélését,a lány témáiba való bekapcsolódásokat, stb., ezek eléggé gyanús jelek már. Köszi a komoly válaszokat.
Kategóriaválasztásom nem véletlen, okkal tettem fel itt a kérdést. A problémám dióhéjban: 22 éves nő vagyok. Sosem voltam az az ismerkedős fajta, mindig el tudom foglalni magam valamivel. Ennek köszönhetően régen jól elvoltam mindenféle társaság nélkül is. De...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




