Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Megmagyaráznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Megmagyaráznátok kérlek nekem ezt a fura viselkedést? Ti hátha megértitek egymást. Nekem kissé nehéz s tanácstalan vagyok e miatt

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.

Adott egy nagyon komoly és ügyes lány, akinek eddig 1 kapcsolata volt, mint nekem. Nekem nagyon tetszik, és hihetetlenül jól egyezünk. Március eleje óta beszélgetünk, néha személyesen, de sokkal többet neten (órákon keresztül, 2-3 naponta). Viszont a lány 23 éves, vagyis idősebb. És vagy 1 hónapja elmondta nekem, hogy ne haragudjak meg de egyszerű barátságnál több nem lehet közöttünk, mert 1) ő idősebb, 2) Nem jövök be neki, nagyon válogatós a fiúkban. Viszont szivesen beszélget velem, mert nagyon megértő, barátságos, vicces vagyok, aki nagyon jó hatással van rá és a pozitív irányba befolyásolom (vagyis: friendzone).

Ugyanakkor, a múlt héten rámírt hogy valamikor szánok rá egy kicsi időt mert tudja hogy jóbarát és megértő vagyok... szüksége van valakire, aki meghallgassa és tanácsolja s bennem megbízik teljesen (érdekes, mivel közös ismerősünk elmondása alapján ilyen fiúhaverja sosem volt). S én meg olyan vagyok, hogy rögtön ugrottam s 3 óra múlva nála is voltam, lássam mi bántja.

A beszélgetésből az lett, hogy sétáltunk, aztán elkapott a vihar s beültünk az autómba. Utána hazavittem, otthon behívott vacsorázni (a szüleit is ismerem 1 hónapja, s jó véleménnyel vannak rólam, szóval az anyukájával is beszélgettem kicsit s mosolygott ránk).

Aztán beültünk kettesben a nappaliban a kanapéra, néztünk vicces videókat (Fábry, Hofi stb)... szórakoztunk. Utána zenét hallgattunk, s beszélgettünk egy csomó mindenről, komoly dolgokról meg vicces történetekről is. S habár kissé nehezen, de megnyílt. S a durva, hogy addigis tetszett.... de nekem úgy borzosan, ahogy elfeküdte a haját, tetszett a legjobban. Mikor haza akartam menni, mert már későre járt, még marasztalt s hozott teát, hogy ne menjek.

Természetesen, mivel tolakodni nem akartam és nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni tudván hogy nemigen szereti eleinte a fizikai érintkezést, nem fogtam meg a kezét, nem "tapiztam", csak néztük egymást s mosolyogtunk.

Azóta bennem ott van a kérdőjel, hogy most akkor mivan? Vajon megváltozott a véleménye s szeretne adni egy esélyt? Vagy ő sem tudja? Vagy ez tényleg csak barátság?

Mivel határozatlan és csendes személyiség, azt mondtam nem siettetem, hanem hagyok neki még 1-2 hetet s meglátjuk hogy beszélgetünk. Ti mit szóltok hozzá? Mit tanácsoltok?

Nekem álmaim nője lenne... aranyos, egyszerű és természetes, szorgalmas, ügyes, okos.



2016. jún. 22. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Hát őszintén fogalmam sincs, pedig lány vagyok :))

Én azt mondom ne hozd fel a kapcsolat dolgot, mert akkor több esélyed lehet.

Ha folyton kérdezősködsz,hogy na akkor lesz valami vagy sem, lehet megijed és tartózkodóbb lesz.

Valahogy hozz össze ilyen alkalmakat még, ne nyomulj, lazuljatok el, legyél önmagad. Ha ő is benne van sok ilyenben, akkor szerintem látni fogod rajta mikor csókold meg, s onnan már te is tudhatod, hogy bejössz neki vagy sem:D

Szerintem így lehet esélyed.

2016. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

Nem is szeretném még felhozni, csak egyszerűen beszélgetni.. Esetleg annyit megkérdezni, hogy milyen volt az az este :)

Az érdekes az, hogy általában én rágörcsölök... s ő is félénk típus. Viszont úgy kb fél óra után már teljesen önmagunk voltunk. S mikor nála voltunk, akkor pedig már teljesen más világ.. szuper :D

2016. jún. 22. 20:01
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon köszönöm, hogy ezt ide részletesen kiteregetted... -_- Kár, hogy álmaid nője vagyok, de mint mondtam, nem jössz be, mint férfi.
2016. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
(Kevésbé kedves) 2. hozzászóló... mivel a fogalmazási stílusod meg sem közelíti azét a lányét, akiről szó van... buktiii
2016. jún. 22. 20:03
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon úgy tűnik, hogy beleestél a tipikus csapdába. A lány világosan kijelentette, hogy csak barátként beszélget veled. Mikor meghívott, akkor is csak barátként hívott meg. Közben persze küldözgeti a jeleket, hogy tartsd meg ezt a jó szokásod, hogy minden kérésére azonnal ugrasz. Nem mondom, hogy tudatosan csinálja, de ez nagyon gyakori képlet. A vége pedig általában az, hogy egy idő után a fiú megunja a várakozást, és bepróbálkozik. A lány pedig felháborodik, hogy hogy képzeli ezt, hiszen ő eleve megmondta, hogy ebből nem lesz semmi.


Nem állítom, hogy 100% hogy nálatok is így lesz, de nem csodálkoznék.

2016. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talkozgassatok. Aztan kb 3 tali utan tunj el se szo sebeszed 1 hetre. Ne reagalj addig a megkeresesre. Akkor majd felertekelodsz a szemeben. Utana magyarazd ki magad, aztan hivd talalkozora.

Engedd kozel , taszitsd el : ezt valtogasd a beszelgetesnel fizikailag is.

A kapcsolat temat tobbe ne hozd fel.

N

2016. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs kőbe vésve, kérdező, és a kitartás szinte mindig meghozza a gyümölcsét. Ha össze tudsz kalapálni még néhány ilyen ártatlan randit, a hatás garantált. Csak ügyesen! Most ne siettesd, ez az álmodozások kora. Eszébe jutsz, felmelegszik a szíve tája, kicsit elmereng, és egyre szebbnek látja ezt az egészet.
2016. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
ittasd le azt lesz ami lesz. ha ott is ivás közbe barát zónában maradsz kár vele foglalkozni. ittasd le nem azt értem hogy most kényszerbe mondjad neki hogy akarsz iszogatni? visszek át egy üveg whiskyt rumot etc etc és ha azt monjda hogy YES akkor bármi lehet. ha NEM lesz semmi akkor bye bye kisjány
2016. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon hasznosak :) Ilyen esetben is eredményes lehet a hosszú kitartás? Ezt a "játékot" próbálom játszani, hogy néha keresem s néha szünet.. csak félek hogy így elveszítem.

Azon gondolkodok, hogy vajon ő gondol-e rám? Az egy dolog hogy néha ő is keres... de napközben, vagy lefekvéskor.


Az alkohol kizárt... egyikőnk sem iszik :) Amúgysem vagyok az ittas vallomások híve.

2016. jún. 22. 22:18
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Tied sem. :P "azét a lányét", most komolyan? :D
2016. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!