Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszenek a cigány fiúk?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 21:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Fura a kérdés. Tetszenek a cigány fiúk? Mindegyik máshogy néz ki, tehát van amelyik igen, van amelyik nem. Mint ahogy fehér, fekete, ázsiai rasszokból is van amelyik tetszik, van aki nem. Ha feltennék azt a kérdést, tetszenek-e a fehér fiúk, arra sem tudnék egyértelmű igent írni, hisz sokan nem tetszenek. Ha kizárólag a bőrszínt, származást, kultúrát értetted a kérdésed alatt, akkor sem lenne nálam kizáró ok. Ha kedves, jó humorú, megbízható, tetszik és megvan a vonzalom, bárkinek adnék esélyt. Ha bunkó, szemét, megbízhatatlan, ápolatlan, bárkit elhajtanék.
2016. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Fura ez a sok nemleges válasz, miközben akármelyik magyar lányt megkapom. :)
2016. jún. 28. 09:52
 24/31 Költőnő? ***** válasza:
97%
Akármelyiket. Hát persze.
2016. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Akármelyiket, aham. Hát máris van egy, akit soha, semmilyen körülmények között. Na ez is olyan tipikus cigány rajoskodás, ez is visszataszítóvá tesz titeket. Ha magyar csinálja, azt is.
2016. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem rajoskodás, tény. :)
2016. jún. 28. 10:53
 27/31 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire buta, hogy lenne már tény? Nincs olyan pasi, aki minden nőt megkaphat, még a sztárok sem, a milliomosok sem, mert nekik is van, aki nemet mond. Ennyike.
2016. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szó szerint értettem, csak arra akartam rávilágítani, hogy sikeres vagyok a lányoknál.
2016. jún. 28. 10:58
 29/31 Költőnő? ***** válasza:
Akkor minek írtad ki a kérdést
2016. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen arcoskodó, haszontalan férgek miatt undorodik a legtöbb ember a fajtátoktól...

Furcsa a sok nemleges válasz? Nekem az a döbbenet, hogy képes egy szép magyar nő egy ilyen retekkel összeállni.

Szavakat sem találok arra, milyen gusztustalanul nagyképű vagy.

2016. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!