Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik nekem Ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik nekem Ő?

Figyelt kérdés

Tavaly szakítottunk, de azóta minden nap gondolok rá.Tényleg nem telik el úgy nap hogy ne jutna eszembe.Nézegetem facebookon is, instán is..

Persze emellett boldog vagyok,de úgy érzem hogy úgy nem fogok soha többet szeretni senkit mint ahogy Őt.

Most elvileg ugyanoda vesznek majd fel egyetemre mint ahova ő jár.

Szerintetek miért kötődöm hozzá még 1 év után is ilyen szinten?

Beszéltünk is azóta többször facebookon volt hogy Ő írt volt hogy én.

Úgy érzem valami láthatatlan kötelék köt hozzá. Ez jelent valamit? Mitől érzem ezt? Egy fele sodor valahogy az élet akarva akaratlanul.


20/L


2016. jún. 28. 07:27
 1/10 anonim válasza:
52%
Jaaaajj! Mert még szereted, ennyire egyszerű!! Meddig voltatok együtt?
2016. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De épp ezt nem értem hogy miért? Ennyi idő után is úgy hogy személyesen nem is beszéltünk.

Én ezt furinak tartom hogy minden egyes nap gondolok rá

2016. jún. 28. 07:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, láthatatlan kötelék!

A saját hülyeséged...

Ameddig keseregsz rajta, csak kínzod magad, keress új partnereket és simán tovább lépsz.. Ameddig rajta keseregsz, addig ilyen lesz...

2016. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy vége.

Ne nézegesd sehol sem.

Foglald el magad, ne rá gondolj.

Egy év eltelt. Szerinted nincs még vége eléggé? Éld az életed.

2016. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert állandóan nézegeted meg beszélsz vele. Nem kell vele foglalkozni. Koncentrálj valami másra vagy valaki másra.
2016. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem ertitek... nekem ez nem rossz. Nem akarok elszakadni:) Boldog vagyok most is nem az a bajom hogy szenvedek :)
2016. jún. 28. 10:36
 7/10 anonim válasza:
Ha neked így jó, akkor oké. Akkor nincs baj. Nincs láthatatlan kötelék, nem jelent semmit, csak nagyon szereted és nap, mint nap nézegeted. Ennyi. Sok boldogságot
2016. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most ez egy nagyon durva példa lesz, de pl volt egy ocsmány csaj, aki szerelmes volt belém, de mivel rondának láttam nem jöttem vele össze... Baráti körben volt a csaj, így minden nap találkoztunk, egyszer véletlenül majdnem lefeküdtem vele, amit másnap nagyon megbántam...mivel szégyelltem magam, hogy megbántottam azzal, hogy hitegetem... Aztán mivel ő volt életem egyetlen olyan élménye, ahol a legközelebb álltam ahhoz, hogy szexuális élményem legyen, valahogy kialakult, hogy esténként rá gondoltam kukiverés közben... És így, hogy minden nap súlykoltam magamba, szépen lassan megtetszett.. Csak közben meg én csúsztam le őróla... Aztán 2 éven át azt hittem, hogy szerelmes vagyok belé... És ugye ott van a baráti társaságomban nap mint nap, egyezik az érdeklődési körünk is, úgyhogy nem tudtam kiverni a fejemből...

Aztán feleszméltem és elkezdtem mást keresni és amint találtam, ő abban a pillanatban a hatalmas plátói szerelemből újra egy ocsmányság lett...

2016. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi értelme van, ha már egy éve nem vagytok együtt?

Ez elég fura. Inkább a jelennel foglalkozz, ne a múltbéli pasidról álmodozz.

2016. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek van egy ideálja, ahogy elképzeli az igazit (ez általában külső pl. csak szőke hajú legyen, vagy valamilyen kisugárzás). Emiatt lehet, hogy a tudatalattid ragaszkodik hozzá (ilyenkor szokott előfordulni még, hogy az ember a szerelmével is álmodik). Ha rájössz mi az eseted, és megpróbálsz más ilyen embert keresni, az amúgy segíthet.
2016. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!