Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek flörtölni néha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek flörtölni néha más pasikkal! Valóban olyan borzalmas ez?

Figyelt kérdés
15 éve férjnél, gyerekek stb... Néha vágyok flörtölni. Nagyon néha! Hozzátenném! Úgy érzem, olyankor szexibb vagyok az uramnak is.. Valóban olyan rossz ez? Nem csaltam meg soha, nem is tenném csak jól esik s figyelem néha.
2016. jún. 28. 08:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem probléma, addig amíg ez nem zavar fordított helyzetben is. Elég szarul tud esni, ha az ember szeret valakit és az más férfiakkal/nőkkel cicázik. Főleg, hogy ezzel a harmadik személyt is átvágod, aki azt hiheti, hogy lehet valami komolyabb.
2016. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: és ha beleunsz a flörtölésbe, akkor megint többre fogsz vágyni és így jutsz el a megcsaláshoz.
2016. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha teged sem zavar hogy a ferjed masokkal flortol akkor nincs gond.
2016. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem baj, természetes dolog.

Csak arra figyelj, hogy ne legyen belőle félrelépés, hazudozás, titkolózás.

2016. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Mivel egy nőnek mindig szüksége van arra, hogy nőiességét bizonygassa magának és és megerősítse hogy ő még kívánatos és szexi még mindig, így én nem hogy elnézem, hanem még örülök is amikor a feleségem flörtöl v vele flörtölnek. Aztán megbeszéljük h ki tetszett neki v ő kinek tetszett.

39F

2016. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönösen írogattok akkor nem, és persze ha nem" kattansz"-rá,nem ezen kattog az agyad.

Személy szerint nem mondanám, hogy flörtölnék, beszélgetek, véleményt cserélek szintén házas, őszinte és nyitott emberekkel. De csupán akkor ha érdekesnek szimpatikusnal találom, aki nyomul annak többet nem írok! (N)

2016. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha a férjed is flörtölgetne az téged nem zavarna?

Illetve a férjedet nem zavarja a flörtölgetésed?


Ha valamelyikre igen a válasz, akkor igen rossz amit csinálsz.

2016. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem zavar. Jobbnál jobb fiatal nőkkel dolgozik. Munkájuk által állandóan utazik is velük, hol egyikkel hol másikkal. Esténként kimennek vacsorázni, isznak is bort stb.. Soha nem éreztem féltékenységet, vagy nem telefonálok rá hol van, mit csinál..
2016. jún. 28. 15:32
 9/23 anonim ***** válasza:

Ezek fényében őt zavarja, hogy flörtölsz? Vagy miért gondolod, ezet után, hogy rossz és hogy te ezt nem teheted meg?

Ha ő megteheti, akkor te is. Bár, már láttam olyan kapcsolatot, ahol az egyik félnek mindent lehett, a másiknak meg semmit és ha féltékenykedett, akkor a másik fél kiakadt, stb...

2016. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Persze lehet tök ciki lenne hogyha én flörtölgetnék.. Nem tudom. Lehet egy férfi azt gondolná mekkora ribi vagyok? Gyerekes, férjes.. Észrevettem van egy férfi akivel naponta találkozom mikor oviba viszem a gyerekeket. Nagyon kedves, látom rajta tetszem neki, minden nap rámköszön, megkérdezi hogy vagyok. Jól esik na.. Otthon is szexibbnek érzem magam ilyenkor..
2016. jún. 28. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!