Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibírhatatlan önbizalomhiánnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírhatatlan önbizalomhiánnyal mit kezdhetnék?

Figyelt kérdés
Semmi önbizalmam nincs,így jön sajnos az ok nélküli feltekenykedés, meg tipikusan ami ezzel jár. A párom nagyon türelmes velem, de szegényt őrületbe kergetem lassan. Annyi mindent próbáltam, egy ideig oké, de aztán újra élőjön. Mit tegyek?
2016. jún. 28. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


Itt én voltam a 6-os válaszoló, de a 8-as is jókat írt.

2016. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szenvedek ilyenben. El kell fogadni önmagad! Csak ez az egyetlen módszer. Másként nem is lesz jó kapcsolatod senkivel. Mert mindig csak a rosszat látod magadban, és azt gondolod h mások is benned, pedig nem így van. Szeretnek, csak te ezáltal támadóbbá válsz.

Én sokat olvastam a neten, önismeret, önbecsülés, énkép, stb. Fejleszd ezeket a dolgokat, olvass sokat utána. Foglalkozz a testeddel, és akkor a közérzeted is jobb lesz.

Nekem is nehéz,de rajta vagyok az ügyön.

25L

2016. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!