Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátom egyszerre egy menetnél többet nem akar/nem bír?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 22:12
 1/10 cukilányka 0.0 ***** válasza:
37%

Egyszerre, tehát egy időben hogy lehet két menetet nyomni? Dugjon téged is meg a barátnődet is?


20L

2016. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, mióta vagytok együtt. Ha pár hónapja, és a kérésed ellenére se bírja, akkor gáz. Ha több mint egy éve, akkor teljesen normális. Vannak persze akik több év, vagy akár évtized után is képesek megtöcskölni egy nőt kétszer egymás után, de nem gyakori.
2016. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van akinek idő kell az újratöltődéshez.
2016. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Most ti komolyan beszéltek?

Mi 3-5 menet alatt sose fejezzük be a napot, pedig több mint 5 éve vagyunk együtt.

Csak ma eddig 4szer vertem ki, pedig 9 óra meló megvolt...

2016. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 te vagy a ritka kivétel. Az amit előtted leírtak az szokott a normalis lenni.
2016. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
3-nak igaza van.
2016. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor én most gáz lennék? Amikor szex van akkor csak 1-szer tudok elmenni. De az is nehezen. Előjátékkal,mindennel együtt 2-3 óra. És ez most abszolút nem dicsekvés, vagy ilyesmi, mert én is unom azért néha ilyen sokáig csinálni.
2016. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es itt most nem a verésről van szó :D Te és a balkezed irigylésre méltóan sokat tudjátok csinálni.


Nekem 2 elég szokott lenni de kell közte kis szünet. Lehet öregszem de a szex végén már azon agyalok ,h lesz-e valami jó a tv-ben :D

2016. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? Nem minden pasi képes sorozatban lőni... Én páromnak is teljesen elég a napi 1, nem is igazán bír többet, de sose merült fel bennem, hogy baj lenne vele/ velünk. Tudom, hogy szeret, és hogy maximálisan kielégítem. Legutóbb totál kiakadt, mert olyan volt, mintha 2 orgazmusa lett volna egymás után egy menettől. Mozdulni alig bírt szerencsétlen, nem hogy új menetbe kezdeni :D

Nem kell mindenre ráparázni. Ha minden más rensben van, akkor egyszerűen ennyi az igénye.

2016. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szergej55 ***** válasza:
Ebben semmi rendkívüli nincs, mi sem úgy működünk, hogy egyet gondolunk és napokig nem is lankad a cerka.
2016. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!