Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez a kereshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez a kereshez?

Figyelt kérdés

Ha a párotok azt kérné, hogy NÉHA szexben hagy menjen el hamar, ne kelljen húznia es megvárni, míg en is elmegyek, hanem elmegy es csa.

Szerintem ez kimeríti az önzőség fogalmat, o meg azt mondja, hogy o is megtanulta, hogy sokáig húzza miattam....amúgy nem hosszúak az aktusaink, max 15perc.


2016. jún. 13. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Szánalom...
2016. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána más módon kielégít, akkor oké.
2016. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Linó03 ***** válasza:
100%
Én a barátomról tudom, hogy úgyis kielégítene máshogy, meg utána jönne a következő kör, tehát én elfogadnám ezt a kérést.
2016. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így durva.Mert 15-perc nem egy maraton... De gondolom utána orálisan kielégítene?

Speciel én nőként kértem ilyet a páromtól mikor munka után fáradt voltam, hogy ne várjon rám és csak engedje el magát...

-másnap pedig kompenzálta a lemaradást.

De így randomra kérni és pláne 15-perc?

2016. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az esetleg hozzátartozhat a dologhoz, hogy en nem annyira szeretek lovagolni, így ugye o tobbet mozog a többi pózban, illetve o nem annyira szereti a fúrt bele dolgot, engem meg az jobban felizgat lány létemre. Biztos, hogy nem gondol arra, hogy utána segít máshogy, mert en pl oralistol nem tudnék elelvezni.
2016. jún. 13. 23:03
 6/13 A kérdező kommentje:
fúrt helyett durr* :)
2016. jún. 13. 23:04
 7/13 icu75 ***** válasza:
79%
Persze ez viszonzás nélkül nem működik,de pl nálunk úgy van hogy egy átlagos szeretkezés alatt is 2-3x elmegyek,ő meg csak 1x a végén. Amikor van időnk/kedvünk játszani egymással akkor ő is elmegy mondjuk 2-3x,de én akkor is többször. De mivel így elkényeztetett,ezért van hogy csak én kényeztetem őt és mondjuk reggel egy kellemes szopással ébresztem fel,amikor nem kell csinálnia semmit,csak teleélvezni a számat.
2016. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy stabil kapcsolatba simán belefér egy két quickie, mikor igazából csak az egyiknek jó (jobb), a másik meg annyira nem, aztán legközelebb lehet másként


Nekem is volt olyan, hogy marha kanos voltam reggel, a párom egy gyors menettel elintézett, aztán este megkapta ő is a magáét :)

2016. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
önzőség ha tudja, hogy neked máshogy nem jó. és a 15 perc az nem egy hosszú idő...
2016. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Én ebben nőként semmi problémát nem látok, igaz, én 15 perc alatt már kb. 8x elélvezek, mire a párom egyszer... én meg ezt érzem "igazságtalannak", ezért "kárpótlásul" néha spontán, soron lepippantom, amiben ugye nekem nincs külön élvezet. Szerintem egy jó kapcsolatba bőven belefér az, hogy NÉHA csak az egyik félnek jó, és a másik örömmel nyújtja neki. Nálunk legalábbis így van.
2016. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!