Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy reagálnátok ha a szűz barátnőtök az utolsó pillanatban azt mondaná mégse akarja?

Figyelt kérdés

pl már az ágyban vagytok stb stb....

mikor már majdnem be megy a lány meghátrál mert fél... aztán kis szünet, megint elkezditek nagy nehezen be megy és 1 perig szenvedtek mert a lánynak fáj és a lány abba hagyja.... nagyon idegesek lennétek? mit csinálnátok? :D


2016. jún. 29. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Igyekeznék megértő lenni, de azért próbálnám határozottan tudtára adni, hogy egyszer túl kell esni ezen is. Például most...
2016. jún. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
van egy olyan sejtesem hogy hasonlo képpen fogok járni :D
2016. jún. 29. 07:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem akarod vagy kétségeid vannak, hagyjátok még. Addig petting stb, mindkét fél részére, hogy azért haladjatok is és ne azt érezze a srác, hogy semmit nem akarsz tőle, hanem tényleg tudja, hogy még nem állsz készen. Ezt szóban is mondd el neki, légy egyenes, mert nem várható el, hogy minden gondolatod és érzésed kitalálja a párod, főleg nem még csak pár hónap után.


Attól még, hogy szűz vagy, fogod érezni, hogy nem bírod tovább és kell a másik fél. Akkor majd a petting tovább megy és nem hogy engedni fogod, még meg is kéred rá a párod. Na, amikor eljutsz erre a szintre,akkor érdemes elveszteni. (ezért legyen nálatok mindig óvszer, vagy szedd rendesen a bogyókat).


Nem szabad úgy nekivágni a dolognak, hogy holnap szex lesz. Tele vagy kétségekkel, azt vagy "túléled" vagy nem. Pláne, hogy amikor már érzed, hogy szeretnéd, akkor a fájdalom sem olyan mértékű, mert nem arra fogsz koncentrálni, hanem arra, hogy egymás szemeibe nézve összeolvadtok.


És ez nem lesz problémás, hogyha megértő, rendes, figyelmes párod van. Ha nem érti meg ezt, akkor (inkább nem fejezem be, szerintem érted)

2016. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Voltam ilyen helyzetben. Nem erőltettem aznap, de azért nem hagyott ott felhúzva, megoldotta, hogy nekem se legyen rossz.
2016. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ne hagyd meg magadnak azt az opciót, hogyha egyszer rászántad magad, hogy idő előtt abbahagyod esetleg. Legyél határozottabb. Nekem fájt, csak félig ment be. Aztán egyszer egy mélyebb mozdulatnál, amikor lehető legjobban ellazítottam magam, bement teljesen, és utána már nem volt az a fajta, erősebb fájás, mint előtte. Akkor szakadt el a hártya, de nem volt vér egyáltalán, és nem éreztem külön fájdalmat a szakadástól.


Előtte két nappal feldobtam hogy na talán most lefeküdhetünk, de visszakoztam, de még előjáték előtt, és még így is rossz érzés volt neki a behintáztatás, de persze túl tette magát rajta, mert normális ember.


Azért visszakoztam, mert spontán ötlet volt, és nem csak ketten voltunk a lakásban. A másik menetre felkészültem lelkiekben meg mindenhogy.


Mindez most februárban történt, 20 évesen.

2016. jún. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindnképp jól reagálnám le.


23/F

2016. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne feküdj le olyan pasival, akinél attól félsz, hogy emiatt ideges lesz.

Komolyan!

2016. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóval értek egyet, nehogy már rettegned kelljen, h mit tesz majd csalódottságában, te jó ég!! ez nem róla szól, hanem kettőtökről. Olyan férfival feküdj le, aki képes felfogni, h neked ez az első lesz és egyáltalán nem biztos, h összejön. Nem mindenki tud úgy ellazulni, hogy benedvesedjen kellően. A sikosító oké, klassz dolog, csak tudod ki akarna úgy szexelni, hogy magamtól be sem nedvesedtem, azaz nem vagyok még azon a ponton, h élvezzem, demegsiettetjük a dolgokat egy kis sikosítóval, mert ő már nem bírja tovább. Hát köszi.


egy normális, rendes pasi úgy van vele, a te első alkalmad rólad kell, hogy szóljon, nem arról, h neki fergeteges élményben legyen része. Hanem arról, h a te első alkalmad a lehető legjobban sikerüljön.

2016. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, mint az előző kettő. Beszélj vele! Mond el a félelmeidet neki, és kérdezd is meg, hogy mit reagálna. Olyannal ne feküdj le (főleg ne elsőre), akitől nem tudod mire számíthatsz. Addig meg hanyagoljátok az egész behatolásdit, amíg bármilyen félelmeid is vannak. Nem kell amúgy az első alkalomnál durr bele, lehet pettingelni is, megismerni egymás testét, reakcióit, és lehet ezt addig folytatni (sok alkalmon keresztül), amíg nem érzed úgy, hogy te is 100%-osan akarod.
2016. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így volt, és mégis mit mondott/tett volna a barátom? Semmit, megértette nyilván. Persze, kicsit csalódottnak tünt, de ennyi. A köv. pár alkalomis problémás volt, mert fájt, stb.stb. AKi ezt nem érti meg, az egy idióta.
2016. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!