Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tudunk manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudunk manapság szeretni elvárások nélkül?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mnomálisan.
2016. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem érdekből.
2016. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Azért alap dolgokat csak elvár az ember. Mindenki mást, pl higiénia, ne legyen alkholista, ilyesmi.

Ha az anyagi javakról van szó, akkor én rosszul szoktam érezni magam, ha kapok valamit valakitől, főleg attól, akit szeretek.

2016. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semennyire. Azért szeretek bele a másik emberbe mert szimpatikus mind külsőre, mind belsőre, és megfog benne valami. Máris megvan az elvárás.. ugyanis ha évek során megváltozik annyira, hogy számomra elviselhetetlen lesz, na akkor az érzelem is el fog múlni.
2016. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elvárások nélkül képesek lennénk szeretni, akkor egy igényes, tiszta ember együtt tudna élni hosszú távon olyannal, aki még fogat sem mos, és szökőévente egyszer mosakszik meg...
2016. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudunk, mindenkinek vannak kimondott és ki nem mondott elvárásai.
2016. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem ezt a kérdést, hogy Szerettem egy nőt évekig, de ő le se szarta hogy létezem.
2016. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semennyire...
2016. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!