Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen magasak az elvárás...

Miért ilyen magasak az elvárások a társkeresőknél manapság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég egyedülálló pasi lettem, és gondoltam benézek 1-2 társkereső oldalra, bár nem vagyok ezeknek a híve. Meglepődve vettem észre, hogy mennyire elszálltak az elvárások a másik féllel szemben. Még csak 27 vagyok, de néha már nevetségesnek találom pár ember elvárásait. Hozzáteszem mindkét nem részéről.

Amíg a nők a 2 méteres, izmos férfi topmodell kinézetű lovagot várják, fehér Audival, vastag bankszámlával, addig a pasik csak a plázacicákra vevők. Ez csak nekem fura? Az átlagos kinézetű emberekre már senki sem kíváncsi?

Szerencsére nincs gondom az ismerkedéssel, de sok ismerősöm van, akit számba se vesznek, csak azért mert pl pasi létére csak 170 cm, és nincs autója, vagy csaj létére nincsenek szilikon mellei. Közben pedig mindegyik egy normális ember, akikkel hosszútávra lehetne tervezni, de a kutya sem kíváncsi rájuk.



2013. dec. 21. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a többség a tökéletesre vár.

És a nagy várakozás közepette eltelnek évek és egyedül várják ki azokat az éveket.

Aztán amikor ott a tökéletes, viszonylag hamar szétmennek...

Az ilyen emberek meg is érdemlik, hogy nincs boldogság a szerelmi életükben...

Nekem nem kell toppmodell, vagy plázacica.

De belsőre elég válogatós vagyok én is.

"csak" ri banc nem kell.

De annyi van, hogy alig akad normális csaj, akinek nagy része foglalt, vagy nem tetszem neki.

Szóval ez van... De akinek nincs annyi esze, hogy nem a tökéletes kell neki, azzal nem is kell foglalkozni.

2013. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

welcome to the real world.


a tarskeresokon 99%-ban olyanok vannak, akik keptelenek barati vagy annal nagyobb tarsasagban ismerkedni, igy aztan elvesztettek a valosaggal a kapcsolatukat.


jarj inkabb tarsastancra, vagy hasonlo helyre (lehetoleg ne diszkoba azert...).

2013. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A diszkó már nem az én világom, kiéltem magam anno:)


Az a baj, hogy nem csak a társkeresőkön lehet ezt tapasztalni. Múltkor leszólítottam egy lányt az utcán. Nem volt topmodell, viszont aranyos volt, szép szemekkel. Először zavarban volt, mondjuk én is, de megadta a számát miután beszélgettünk negyed órát. Másnap este elmentünk pizzázni, rá 2 napra bringáztunk egyet, mondta mennyire jól érzi magát velem, mikor találkozunk legközelebb. Azóta nem hallottam róla, mert megismert egy igazi, szétgyúrt, kopasz macsót közben.

Szóval sajna a való életben is vannak ilyenre példák, nem csak neten.

2013. dec. 21. 09:15
 4/11 anonim ***** válasza:

A társkereső eleve bukta. Mi miatt? a pszichológia miatt.


Azzal hogy regisztrálsz oda tudat alatt azt a benyomást kelted a lányokban, hogy a kutyának sem kellesz a valós életben. És így is fognak hozzáállni az ismerkedéshez...


Amúgy én néha meglepődök, hogy milyen lányoknak voltak már párkapcsolataik. És hogy milyen pasiknak megy nehezen az ismerkedés. (pl. átlagos lányok kapcsolatból kapcsolatba mászkálnak, míg az átlagos pasik -hacsak nincs vastag pénztárcájuk- nagyon nehezen ismerkednek)


Ez is pszichológia.


27 éves létedre már tisztában kéne lenned a világ és az emberi kapcsolatok működésével :)

2013. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem kell mindent elhinni, amit a táskeresőkön írnak elvárásnak az emberek, plusz még 10-ből 8 csak időtöltésnek használja az ilyen jellegű oldalakat.

Érdemes havi díjjas társkeresőkön próbálkozni, mert ott legalább az alja népet szelektálja valamennyire az, hogy a fizetés miatt nem regisztrálgatnak unalmukban, és írnak ki minden féle baromságot elvárásnak..

2013. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"27 éves létedre már tisztában kéne lenned a világ és az emberi kapcsolatok működésével :)"


Sajnos a mai eltorzult, pénzéhes világot elég nehéz kiismerni néha, vagy felismerni h ki mond épp igazat vagy kajak nagy hazugságot az utcán a szemembe :)

2013. dec. 21. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:

"Amíg a nők a 2 méteres, izmos férfi topmodell kinézetű lovagot várják, fehér Audival, vastag bankszámlával, addig a pasik csak a plázacicákra vevők. Ez csak nekem fura?"


a többségre tényleg igaz ez, elég kiábrándító.

nekem pont az a bajom, hogy nem a plázacicák az álmaim női, de nincs más. gyakorlatilag választhatok a buta ronda nők és a tűrhető külsejű és egyszerű lányok közt. bár az utóbbit is nagyon nehéz megtalálni, már ha létezik.


"Az átlagos kinézetű emberekre már senki sem kíváncsi? "


dehogynem, pont az átlagosra kíváncsi csak mindenki. amikor leszáll a buszról a fél iskola, és mind egyformán plázacica, ne mondd, hogy átlagos az, aki nem úgy néz ki. ekkor jön a közhely, hogy a fiatalok csak, de ha megnézed 20-30 között ugyanez megy, és 30 felett is.


"Szerencsére nincs gondom az ismerkedéssel, de sok ismerősöm van, akit számba se vesznek, csak azért mert pl pasi létére csak 170 cm, és nincs autója, vagy csaj létére nincsenek szilikon mellei."


az előbbi igaz, az utóbbi nem. szerinted ha mindkettő feltenné kérdésként hogy ő ilyen és szeretne ismerkedni, melyiknek írnának 5 percen belül 20an, hogy írj privit, és melyiknek írnák, hogy ne rinyálj?


"Közben pedig mindegyik egy normális ember, akikkel hosszútávra lehetne tervezni, de a kutya sem kíváncsi rájuk."


a műmellek nem egy valós probléma, elég normális ha valakinek igazi van, max kosaras melltartót tömköd.

2013. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A félelem az oka mindennek.

Félnek, hogy elszalasztják a kopaszkigyúrtat, a nagycsöcsűmacát, ha hosszabb időre leállnak egy "hétköznapi" emberrel. Csak sajnos előfordul, hogy nem jön el az igazi soha. És későn jönnek rá, hogy a prédára lesve időközben leeresztettek a lufik.

2013. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"nekem pont az a bajom, hogy nem a plázacicák az álmaim női, de nincs más."


Sajna ez igaz. Szinte minden csaj ugyanúgy néz ki az utcán. Ahol én lakom, itt most a hosszú, fekete vasalt haj a divat, a feketén erősen kihúzott szemek, és a könyöknél hordható táska (utóbbival őrületbe lehet engem kergetni). Ja és a szétszolizott bőr.

2013. dec. 21. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Hol laktok?


Szeretnék én is arra a környékre költözni! :)


Én szoktam látni rengeteg tróger lányt. Társkereső szinte tömve van velük. (még csak 20 évesek, de már olyan testük van, hogy egy sumo birkózó megirigyelhetné...)

Meg ronda az arcuk, vagy igénytelenek...


Kevés plázacicát látok manapság :(

2013. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!