Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lehet, hogy a hagyományos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet, hogy a hagyományos női szerepeket preferáló nők valójában gyenge nők, akik képtelenek magukat eltartani, és ezért igába vonnák a férfiakat, hogy biztoságban legyenek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 18:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3%
#10 Nem, hanem a feminista nők a nem normálisak.
2016. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
És attól, hogy egy nő nem szeretné függésben leélni az életét már feminista lesz? Vannak bajok...
2016. jún. 29. 19:10
 13/23 anonim ***** válasza:

Gondolom nem igaz (az általánosításból sosem származik túl sok jó) bár tény, hogy eddig nem sűrűn találkoztam olyan nővel, aki a család és a házimunka szeretete miatt preferálta volna az otthonlétet. Általában az állt a háttérben, hogy a kis királylány nem akarta munkával elpocsékolni a napjait, ezért szerzett maga mellé egy hős lovagot, aki biztosította az életben maradását, meg ugye még valamennyi mellékest, a csaj meg cserébe csinált a napi fél óra házimunkát, hogy ne lehessen megszólni.

Nagyanyáink idejében még tényleg karriernek számított a háztartásvezetés, de manapság más nincs olyan munka, amit ne csinálna meg egy gép pár gombnyomásra, szóval teljesen felesleges pocsékolás ezért 24/7 otthon ülni. Persze manapság is vannak kivételek, általános iskolában pl volt egy osztálytársam, akinek az anyja 4 gyereket nevelt, és konkrétan az egész napja azzal telt, hogy a 6 ember lakóhelyét, és életét tegye kényelmessé, de ilyen háziasszony nem sok van...

2016. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A hagyományos női szerepeket preferálom. (Eddig legalábbis úgy tudtam...)

És többet keresek a férjemnél, vezető beosztásban.

2016. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Van ilyen is biztos. Van, aki meg lustaságból, mert igazából sok esetben ez a könnyebb út.

De igazából leginkább nevelés kérdése. Azt csöpögtetik bele, hogy ez a legjobb és a legjárhatóbb út, nem tanítják, terelgetik igazán az önállóság felé vagy hogy elég talpraesett legyen a munka világában. Ez a természetes számára már gyerekkora óta.

2016. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én itthon vagyok, így beszéltük meh még a legeléjén mikor sehol sem volt a gyerek, persze a születéséif dolgoztam. Nekem igen is fontos hogy itthon legyek vele, hogy tereljem neveljem! Nincs segítségünk a munkám pedig hát hogy is mondjam kötött. Ha csinálom mindent bedobog, és akkor itthon is dolgozom, nincs hétvége, nincs szabadnap...így inkább így oldottük meg. Viszont egyáltalán nem érzem magam kiszolgáltatotnak. Nem élünk nagy lábon de mindenem megvan (ruha, kaja stb) soha nem kell könyörögnöm semmiért vagy magyarászkodnom. És nem érzem hogy kevesebbet érnék, igen is munka hogy rendben legyen minden, gördülékenyen működjenek a dolgok és legyen időnk egymásra is...
2016. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16os, a kiszolgáltatottságot arra értik, amikor a nő egy csomó időre kiszakad a munkaerő piacról (vagy akár soha nem is dolgozott) és amikor neadjisten válnak, vagy meghal a férj, ott marad a nő a gyerekekkel úgy, hogy semmi munka nincs kilátásban.


egyébként szerintem a htb-k egy része olyan nő, akit valóban az tesz boldoggá, hogy otthon lehet, és így jól is működik a családja, a másik része meg persze lehet lusta, aki nem akar klasszikus értelemben dolgozni..

2016. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Sunshinedoll ***** válasza:
lol nem.
2016. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%

NEM!!!

Csak ezeknek a nőknek van annyi eszük, hogy nem dőlnek be a média agymosásának, és tudják, hogy isten nem véletlenül teremtette különbözőnek a két nemet. Ez nem azt jelenti, hogy be kell hódolni, körülugrálni és kinyalni a pasi hátsóját, hanem hogy bizonyos feladatokat a nők, míg másokat a férfiak képesek jobban ellátni. Persze az egyensúly legyen azért meg.

2016. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mostni, főzni, takarítani egy férfi sem képes?

2016. jún. 30. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!