Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal lettem ideges?

Figyelt kérdés
A párommal 1.5 éve vagyunk együtt. Van egy nagyon régi barátnője, akivel jóban vannak. A csaj kisgyereke is nagyon szereti a páromat, valamint az apával is jó haverok. A nő nem hűséges tipus.. Nekem vele semmi bajom amúgy, nem igazán ismerem de ez a tudat zavar. Amikor elmegy hozzájuk az még inkább rossz érzést vált ki belőlem. Főleg ha a haver és a gyerek nincs otthon, és úgy ment el hozzájuk. Nagyon rossz érzés fog el ilyenkor, de nem szoktam jeleneteket rendezni bár megemlitettem, hogy zavar a dolog. Szerintem nem csak felfújom a dolgot.. Volt, hogy beugrott hozzám munkára csakúgy de nagyon sietett kellett tovább. Vagy megbeszéltünk egy találkát és lemondta azzal, hogy hivtak ezek a barátai. Mit kezdjek ezzel az egésszel?
2016. jún. 29. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Okkal bizony. De az okot magadban keresd. Nem bizol a párodban mert olyan barátnöje van aki "nem hüséges tipus"? Nem biznál te senkiben. Féltékenykedsz.
2016. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az esetek amiket irtam, azokkal mi van? Eljön ürüggyel meglátogatni de gyorsan lelép, nincs rám 5 perce kérésre sem, hanem rohan is el. Önbizalmam az hiába van, az emberek sokszor nem értékelik, vagy tudják felfogni/elfogadni a jót.
2016. jún. 29. 20:56
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
Azt vele beszéld meg. De az, hogy féltékeny vagy... arra az első tökéletes leírást adott.
2016. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, egyáltalán. És önbizalomhiányom sincs, jó, nekem is vannak rosszabb napjaim, de alapjába véve szeretem önmagam. Annyira, hogy nem lennék kapcsolatban ha az nem jó, hanem egyedül is nagyon jól megvagyok. De ez a kapcsolat, ezért tenni akarok, jónak tartom. Belefektetek energiát, mindent. És nem arra szeretnék ébredni egyszer, hogy milyen vak voltam, és figyelmetlen, és naiv. Akkor inkább egyedül leszek, és az energiámat másba fektetem. Megbeszélni próbáltam, elmondani hogy miért zavar a dolog de ennyi. Ha tételezzük fel, történt is volna valami, akkor miért vallaná be?
2016. jún. 29. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!