Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnátok a barátotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok a barátotokat ha majdnem minden veszekedésnél ami zajlik köztetek elsírná magát?

Figyelt kérdés
Főleg olyan esetekben mikor csúnyát, sértő dolgot mondtok neki.
2016. júl. 1. 03:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Ez a felnőtt kategória...rossz helyre tetted fel a kérdést. A tini csoport arrébb van.
2016. júl. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

22-23 évesen nem teszem a tini kategóriába.


Inkább neked kéne oda menned, ha nincs annyi eszed, hogy egy kérdést megválaszolj normálisan, csak ideokádj valami okoskodást amitől azt hiszed, hogy te jól megmondtad a frankót.

2016. júl. 1. 06:39
 3/20 anonim ***** válasza:

Első,tévedésben vagy!

Az én párom is ilyen,pedig 30 éves múlt!

2016. júl. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért hagynàm el azért mert érzékeny? N32
2016. júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagytam azt, aki problémamegoldás helyett sérteget, megbeszélés helyett pedig veszekedést provokál.
2016. júl. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a veszekedés nem rendszeres eleme egy párkapcsolatnak, szóval ideje átgondolni a dolgot.

Túlérzékeny, vagy egyszerűen kommunikációképtelen, vagy ő nem akar viszont-sértegetni - ilyesmi okokra gondolnék.

2016. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a párod ? Ha igen, akkor tudod, hogy olyat mondtál neki ami "betalált", vagy csak eljátsza a kis üldözöttet. Mind a kettő előfordulhat. Első esetben neked kéne normálisabbnak lenned, második esetben pedig a menekülést megfontolni.
2016. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
De miért kell olyan rondán sértegetni egymást, hogy az egyik fél így kiborul? A férfi helyében meggondolnám, hogy kell-e olyan nő, aki képes így megbántani minden alkalommal, amikor nem értünk egyet. Nem a sírás a baj, hanem a nő érzéketlensége.
2016. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem a durva bántások miatt sír hanem mert kicsi korában vagyis egész gyerek korában folyton bántották otthon és ezért egyszerűen nem bírja a veszekedéseket.
2016. júl. 1. 08:13
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
A sírást minden nő férfiatlannak tartja, ilyenért pedig minden nő kidobná a pasiját.
2016. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!