Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha szexkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha szexkapcsolatban ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Tudta hogy megjött és nagyon rossz napom is volt, mégis áthívott magához. Meghallgata mi történt, beszélgettünk, felvidított, aztán megkérdezte van-e kedvem megnézni egy filmet. Mondtam, hogy persze, erre ő lemondta a barátaival tervezett esti sörözést, így végül délutántól késő estig együtt voltunk, és nem volt semmi szex, csak bújás, beszélgetés, viccelődés.

Jól érzem, hogy ez több, mint szexkapcsolat?


2016. júl. 1. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még szexkapcsolatom, de az emberség ebbe nem fér bele ? Lehet érez vmit irántad, de az is lehet, hogy szimplán jó fej.
2016. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdett el ilyeneket csinálni, meg csak szex nélkül együtt lenni, amikor kezdett belémzúgni.
2016. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is igy kezdődött!aztan jöttek az érzelmek!!!😄
2016. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is igy kezdődött!aztan jöttek az érzelmek!!!😄Pedig nagy nő csábász volt előtte,olyan most mintha nem is az az ember lenne akivel annak idején bele mentem ebbe a játékba!
2016. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Kellett neki egy ingyen tréning lehetőség, hogy önbizalmat építsen a másik nőhöz, akivel hamarosan randija lesz!
2016. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jól gondolom, hszretnéd azt hinni, h a pasi érez valamit? Ne ringasd magad ebbe, kva nagyot koppanni, ha a srác bejelenti, h köszike, szép volt, jó volt, most koccoljál, mert barátnőm van.
2016. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent a konkrét eset. Az ember azt érzi ilyenkor, amit érezni szeretne... te talán már belezúgtál a srácba, ő viszont csak barátságosan meghallgatott, ahogy bármely barátjával is tenné, ha annak gondjai lennének.
2016. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szerelem, csak egyszerűen nem bunkó a srác.
2016. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!