Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ég és föld pár hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ég és föld pár hogyan maradnak együtt?

Figyelt kérdés

A baráti társaságomban van egy pár, egy 19 éves lány és egy 22 éves fiú. Együtt vannak már kb. egy éve, pedig nem adtam nekik sok időt.

A lány mindig zseniálisan van felöltözve, divatiskolában tanul, szóval tényleg nem erőlteti meg magát, mégis szerintem mindig csinos, egy fekete pólóban és farmerban is.

A barátján viszont még nem láttam inget, vagy más farmert, mint amit mindig hord. Régi, nem szép Adidas hátizsákkal jár mindenhova, összevissza nő a szakálla és tényleg nem fordít szerintem több energiát a külsejére, mint a fürdés naponta.

Hogyan maradnak együtt ilyen párok?



2016. júl. 1. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy szeretik egymást. És nem a másik ruháin a címkéket nézegetik. Az igazán lényeges percekben amúgy sincs sok cucc rajtuk. Még az Adidas hátizsákot is leveszik, bizony!
2016. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A külsőség nem minden, lehet, hogy más téren teljesen egy szinten vannak, vagy pont az ellenkezője, az ellentétek vonzák egymást.
2016. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól még, hogy csajszikánk fel tud öltözni, a pasi pedig csak felkapja a szokásost, lehet, hogy tudnak beszélgetni mondjuk a kedvenc könyvükről. Lehet, hogy a lényeges dolgokban, az élet nagy kérdéseiben teljesen egy hullámhosszon vannak. Ugyanolyan kutyát képzelnek el mondjuk a gyerekeik mellett sétálva stb
2016. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy veled ellentétben, aki a ruházat alapján ég és földnek titulálod őket és nem adtál nekik sok időt, ők nem felszínesek. De tényleg.
2016. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem túl gyakoriak azok a csajok, akik bírják, ha egy hapsi slampos. Ettől ők még nem feltétlenül ég és föld.
2016. júl. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ég és föld az pont egy egész. Így.
2016. júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert szeretik egymást és a belső értékeket helyezik előtérbe és nem a külsőt és az anyagias részeket? :D Jesszus hol élünk?
2016. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!