Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen okai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen okai lehetnek ha egy férfi 2 élő facebook profilt használ?

Figyelt kérdés
Az egyik a régebbi profil ott sok ismerőse van azon inkább nőket jelölget. A másikat normál módon használja azon szoktunk chatelni naponta többször.

2016. jún. 30. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a tinder miatt lesz még egy fb profilom, de a friss lesz a komolytalan. Szerintem te vagy a komolytalanon nála is.
2016. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert más kategóriájú ismerősöket gyűjt a két profilon
2016. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"inkább nőket jelölget" ebből egyenesen adódik a válasz is szerintem.



Amúgy konkrétan nekem van egy ilyen kollégám akinek 2 profilja van, a kamuprofilon más néven szerepel, és csajozásra használja,ja és kapcsolatban él, házas.

2016. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A csajozos profilon voltam először ismerőse, ott összevesztünk tiltott. Utána bejelölt a másikon ott is összevesztünk megint tiltott s utána rá pár napra feloldott. Ez 2 hónap leforgása alatt történt. Ezt a frofilt használja normál módon.
2016. jún. 30. 11:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja az még lemaradt ugyanaz a név mindkettő profilon
2016. jún. 30. 11:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert a facebookon eli az eletet.
2016. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A facebook még nem vette észre a duplázást.
2016. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert az egyik profilja az a pinavadász profilja
2016. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy az ilyen férfi aki így akar nőt szerezni nem-e önbizalom hiányos!!
2016. jún. 30. 18:59
 10/14 anonim ***** válasza:

9:


Nem érted. Van pl barátnője. Azzal a profilján vannak fent közös képek, ki van írva hogy kapcsolatban, stb.


Ezzel a profillal nem csajozhatna, mert sok nő elutasító lenne vele szemben ha megtudná van barátnője. Ezért csinál egy másik profilt, egy kamu profilt és pl ha csajokkal ismerkedik akkor azoknak azt adja meg.

2016. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!