Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha egy barátotok (nő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy barátotok (nő) elkezditek becézgetni, az jelenheti azt, hogy többet is akartok tőle, mint barátság?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentheti, én csak 1 lánybarátomat becézgetem, Dórikának hívom, vele nagyon szívesen összejönnék, más lány barátomat csak simán a becenevén szólítok, például, Viki.
2016. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet kicsit félreérthető voltam, nem pont ilyen becézgetésekre gondoltam, hanem mint a mókuska, nyuszikám, kicsim, stb.
2016. júl. 2. 16:49
 3/5 anonim válasza:

Nem minden esetben:)

Peldaul nekem egy fiu ismerosom allandoan becezget,pedig csak baratok vagyunk,de o tobbet nem erez irantam es en se iranta...o minden lannyal kedves

2016. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan ismerosom aki Dragasagomnak,Szivemnek es hasonloknak becez.

De biztosan nem akar tolem semmit,ahogy En sem.legjobb baratnom parja az.

Altalaban csoportban hulyulunk viberen.En

is becezem Ot is,baratnomet is es meg sok sok embert.

2016. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem ez a szeretet jele. Abból ahogy mondja neked,lehet h észre kéne venned h az több-e szimpla barátságnál. :)

25l

2016. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!