Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri visszafogni magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri visszafogni magam? Volt már hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

20 vagyok (fiú), nem volt még barátnőm, mert mindig úgy gondoltam, hogy csak azzal fekszem le, akit szeretek is. Továbbra is ezt tartom erkölcsösnek és helyesnek. Viszont elértem azt a kort, mikor már eléggé tud hiányozni a testiség és sokszor elgondolkozom, hogy mit tegyek. Ismerkedni azért nem akartam eddig ilyen célból, mert nem akarok kihasználni egy lányt sem. Olyan lánnyal pedig nagyon ritkán beszélek akit esetleg el tudnék képzelni barátnőmnek, így az, hogy majd akkor szerzek barátnőt és vele kiélem magam, az szinte lehetetlen.


Tartsam magam az elveimhez vagy ismerkedjek és élvezzem ki az életet amíg fiatal vagyok?


2016. máj. 21. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőkben kell hogy legyen annyi tartás, hogy nem úgy élik az életüket hogy szexelnek, szerelem nélkül szórakozás gyanánt, mert azért na mégis.

A férfiaknak sem kellene, de bennük nagyobb általában a vágy, meg azért megint más.

Szerintem éld az életedet. Ismerkedj olyanokkal, akiknek ugyanaz a szándékuk hogy másokkal szexeljenek, és így nem használsz ki senkit. Vagy ha tényleg kibírod, és vársz, tartsd magad az elveidhez, ha ismersz olyan lányt, aki most tetszik, inkább tartsd magad az elveidhez és próbálkozz nála.

Ha nem, akkor pedig irány a buli :D

2016. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háát neked aztán könnyű dolgod van :D Egy kedves fiú, aki törődik a lányok érzéseivel. Sztem járj vmi egyházi ifjúsági körbe, ott te leszel a sztár és talán megtalálod életed nagy szerelmét is. Másik lehetőség hogy örökre elmegy a kedved a nőktől :D:D najó csak szemét vagyok... :D

Szerintem a lányok számolnak vele hogy esetleg ki akarják őket használni és vagy hagyják, vagy nem. De azért kedves tőled hogy gondolsz rá.

Szerintem nem számít kihasználásnak hogyha mindketten tudjátok hogy mire megy ki a játék. Azért az ilyen érzelmileg labilisabb lányokat kerüld el...


Használd ki hogy fiatal vagy, gyűjts valamennyi tapasztalatot. Én pl. jobban szeretem ha egy fiú tapasztaltabb minden téren ha már egyszer én folyton bizonytalan vagyok :P

Az viszont érdekelne hogy milyen lányok tetszenek, mert írtad hogy ritkán beszélsz olyan lánnyal akit el tudnál képzelni barátnődnek.


Mindent összegezve, ismerkedj, légy nyitott (sose tudod mikor találkozol az igazival), és óvakodj a nemi bajoktól.

2016. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom: nem érdemes az igazira várni. Én is így gondolkoztam 15-20 évesen, de csak azt értem el vele hogy még most sincs senkim, és amint megtudná egy nő hogy nekem ő lenne az első, valószínűleg esélyt sem adna.

Plusz emellett még azt is elég elkeserítő látni/tudni hogy eközben viszont szinte minden lány össze-vissza kúr mindenkivel aki képes kedves lenni velük pár órára, pedig ilyen esetben azért szerintem elvárható lenne hogy ne én legyek a 8. férfi valakinek az életében. De a helyzet az hogy a normálisabbak még 8-ig sem jutnak el, még azelőtt kikötnek valaki mellett, így viszont csak azok maradnak neked akik - azon kívül hogy lyuk van rajtuk - másra nem jók. És még ha be is érnéd velük valamiért mondjuk, nekik meg te nem kellenél tapasztalatlanul.

Szóval ha nem akarsz így járni akkor javaslom hogy mozdulj rá mindenkire aki szimpatikus, mert az évek csak telnek és könnyen rosszul járhatsz azzal ha csak vársz egy helyben.

2016. máj. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 robby23 válasza:
Szerintem éld ki magad, mert később nagyon fogod bánni, ha nem. Nem éri meg visszafogni magad. Ha találsz egy lányt, aki egy kicsit is tetszik neked, el tudsz vele beszélgetni, akkor ismerkedjetek meg, aztán a többi majd kiderül. Maximum szerzel egy barátot!
2016. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!