Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor voltál a legboldogabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltál a legboldogabb?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 22:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
2005-2006-ban, de ez egy igazán rövid ideig tartó ismeretség volt, sajnos...
2016. júl. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Amikor nyár volt és nem tél júliusban:( Mehettem bárhová, most pedig be vagyok zárva...
2016. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mikor megvilágosodtam.
2016. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Titusztitusz ***** válasza:
Leginkább gyerekkoromban...Olyan 10 éves koromig...Akkoriban ugyanis még nem volt rajtam az "élet felelőssége", meg még nem ismertem az emberek és a világ végtelen aljasságát, mocskosságát, erőszakosságát...Hm...Azok voltak a szép idők...Játékok, meséskönyvek, ifjúsági regények,rádiójátékok,tévés mesefilmek, barátok, játszópajtások között tölteni szinte minden időmet...Főleg igy nyáridőben...
2016. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Talán csecsemőként. Nem emlékszem, hogy valaha ia boldog lettem volna.

27F

2016. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

mikor egyedül vagyok, nem számítok senkire, nem reménykedem hogy szeretni fog végre valaki, úgy ahogy nekem jó.


olyankor erős és boldog vagyok, elégedett az életemmel.

2016. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem tegnap. :') Bár visszagondolva már mindegy, mert túléltem, és így erősödöm, kell a megpróbáltatás.


Nálam nincs olyan, hogy legboldogabb. Azok az emlékek, amikre mosolyogva emlékszem vissza, egyformán jók voltak.

Soha nem volt huzamosabb ideig boldog időszakom, mindig voltak szuper és rosszabb napjaim, kiegyenlítették egymást.

2016. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha így belegondolok, hát most vagyok a legboldogabb egész eddigi életemben.

Nagyon fiatalon hittem benne, hogy engem valaki szeretni fog úgy igazán. Mivel nem történt meg, idővel lemondtam róla és még később már nem is vágytam rá.

Aztán történt, hogy jött egy nő, aki évek óta napi szinten bizonyítja, hogy mennyire szeret és a saját bevallása szerint sem tudja, hogy miért.

Nem múlik.

Mindemellett a munkában is sikeres lettem és anyagilag és eléggé rendben vagyok.

Nem vagyok sehova elkötelezve, egészséges vagyok, sportolhatok-utazhatok és béke is van.

Igazából semmi extrát ezen felül nem tudok kívánni magamnak. Egyszerűen nem találok okot, amiért boldogtalan lehetnék :)

2016. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!