Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor voltál a legboldogabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltál a legboldogabb az életedben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 00:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem is tudom. Én még szerintem nem voltam legboldogabb az életemben, de ha holnap eszembe jut valami, még megírom.
2010. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
most
2010. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Tánc a középsulis szerelmemmel a bálon... :)))))))))))))))))
2010. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még ovis voltam és mit sem tudtam az élet nehézségeiről... :D


De él bennem a remény, hogy ezt a korszakomat a jövőben még überelhetem.

2010. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14-18éves koromig
2010. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
hát én lassan 10 éve folyamatosan boldog és elégedett vagyok...Egyetlen egy bajom van,hogy nem fiatalodom vissza...de ettől függetlenül minden tökéletes...
2010. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Az előző válasz tetszik. Valóban az ovis korszak nagyon jó. Hiszen ekkor még nem gondolkodunk, csak a jelennek élünk. Nem gondolunk sem a múltra, sem a jövőre. Állítólag ez a boldogság állapota.


Egyébként akkor voltam a legboldogabb, amikor az egyik kedvenc (amerikai) zenekarom koncertjén voltam.


20/f (pszichológus tanonc):D

2010. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Kb 2 hónappal ezelőtt éreztem amikor a barátomnál voltam.

Annyira boldognak éreztem magam abban a pillanatban h elsírtam magam. Nem értette h miért sírok, akkor még én sem. Később jöttem rá hogy ez egy eddig nem tapasztalt érzés volt. Sajnos már nem vagyunk együtt...talán majd egyszer...

Vissza szeretném neki adni azt az érzést amit tőle kaptam.


23/L

2010. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Amikor eszembe jut hogy van egy viszonylag normális családom, egy tündéri barátom, utánozhatatlan barátnőim, és hogy viszonylag megy a suli is. :)
2010. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
mivel 0:13 perc van és annak a tudatában hogy ilyenkor is dolgozok, és 4 héttel ezelőtt szakítottunk a barátnőmmel, ezzel a tudattal kúrv@ra nem vagyok boldog, 5 héttel ezelőtt mikor még nem egyedül feküdtem le este akkor még az voltam.
2010. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!